Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
« Cofnij 

BPO EDUCATION CENTERUtworzenie BPO Education Center w Sopockiej Szkole Wyższej jest odpowiedzią na potrzeby firm BPO/SSC.

BPO (Business Proces Outsourcing) to ważny obecnie obszar rozwoju polskiej gospodarki, także województwa pomorskiego. Działające w Polsce centra BPO zatrudniają już 100 tysięcy osób, co klasyfikuje nasz kraj na pierwszym miejscu w Europie i trzecim na świecie. Najczęściej centra są tworzone do obsługi takich procesów biznesowych jak: księgowość, IT i obsługa klienta.Na rynku trójmiejskim funkcjonuje ponad trzydzieści centrów usług biznesowych, które zatrudniają około 11 tysięcy pracowników. Połowa tych podmiotów zajmuje się outsourcingiem usług finansowych. W tym segmencie zatrudnienie znajdują przede wszystkim ludzie młodzi. Absolwenci uczelni wyższych, znający języki obce, po zdobyciu dodatkowych umiejętności zgłaszanych przez sektor BPO/SSC znajdą atrakcyjną pracę i możliwość awansu w międzynarodowych firmach.

BPO Education Center to jedyne w Trójmieście miejsce, w którym można zdobyć unikatowe kompetencje i umiejętności niezbędne w pracy w centrach usług finansowych.

W przygotowaniu autorskiego programu kształcenia uczestniczyli partnerzy projektu, eksperci z firmy HK Finance & Accounting, Invest in Pomerania oraz ESO Audit.

Sopocka Szkoła Wyższa
ul. Rzemieślnicza 5, 81-855 Sopot,
tel. [+48] (58) 550-78-80
Konto Bankowe: 66 15001706 1217000293250000

© 2004-2014 Sopocka Szkoła Wyższa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by Trójwizja.
Nasi partnerzy: