WERSJA ANGIELSKA WERSJA ROSYJSKA
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
« Cofnij 

AKTUALNOŚCI


Rozwój kompetencji w Sopockiej Szkole Wyższej drogą do sukcesuszkolenie-kadry-place-lubuskie-zielona-gora-424759682.jpg

Bezpłatny kurs SAP, kursy z programów księgowych i kadrowo-płacowych, warsztaty Excel w finansach i rachunkowości, specjalistyczne kursy języka obcego  – m.in. taką ofertę kursowo-szkoleniową oferuje Wydział Zamiejscowy w Chojnicach Sopockiej Szkoły Wyższej. Te specjalistyczne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe są całkowicie za darmo! Jest jednak jeden warunek: trzeba zostać studentem Sopockiej Szkoły Wyższej.

czytaj dalej

Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018logo pion 2014

Na nowy rok akademicki 2017/2018 przygotowaliśmy dla kandydatów atrakcyjną ofertę edukacyjną, która jest odpowiedzią na potrzeby regionalnego rynku pracy. Od początku maja można składać dokumenty rekrutacyjne na studia I stopnia, II stopnia oraz studia podyplomowe.

Na studiach I stopnia oferujemy kształcenie na trzech kierunkach: ekonomia, zarządzanie i inżynieria produkcji oraz europeistyka. Na studiach II stopnia kształcimy na kierunku finanse i rachunkowość. Bogata oferta studiów podyplomowych stanowi uzupełnienie cyklu kształcenia, pozwalając w krótkim czasie podnieść swoje kompetencje zawodowe.
czytaj dalej

W drogę!Do obrony studentów ekonomii, na specjalności transport i logistyka przygotował dr hab. Ryszard Miler

Od dobrego zaplanowania, zrealizowania i kontrolowania sprawnego oraz efektywnego ekonomicznie przepływu surowców, materiałów, wyrobów gotowych oraz odpowiedniej informacji w dużej mierze zależy sukces przedsiębiorstwa. Wiedzą z zakresu transportu i logistyki wykazywali się studenci Wydziału Zamiejscowego w Chojnicach, którzy w sobotę 22 lipca 2017 r. uzyskali tytuł licencjata ekonomii.

czytaj dalej

Egzamin dyplomowy zdany!Uzyskany tytuł licencjata ekonomii zwieńczył trzyletnie studia. Grupę do obrony przygotowała prof. dr hab. Teresa Martyniuk, Rektor SSW

Egzamin dyplomowy jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego studenta. Z jednej strony kończy pewien etap, ale z drugiej otwiera nowe możliwości zawodowe oraz stwarza szansę na podwyższanie swojego wykształcenia, zgodnie z oczekiwaniami pracodawców.  15 lipca 2017 r. był szczęśliwy dla studentów Sopockiej Szkoły Wyższej, którzy tego dnia uzyskali tytuł licencjata ekonomii oraz magistra finansów i rachunkowości.  

czytaj dalej

Specjalistki od budżetu i kontroliŚwiadectwo potwierdza zdobyte kompetencje

Rachunkowość budżetowa to zagadnienie wymagające nieustannego pogłębiania swojej wiedzy. Wydział Zamiejscowy w Chojnicach wyszedł naprzeciw tym potrzebom i w roku akademickim 2016/2017 przeprowadził dwusemestralne studia podyplomowe „Rachunkowość budżetowa i kontrola zarządcza w JST”. Uczestniczące w nich słuchaczki w znacznym stopniu podwyższyły swoje kwalifikacje zawodowe. Zajęcia prowadzone m.in. przez praktyków z Regionalnej Izby Obrachunkowej, Urzędu Miejskiego w Gdańsku oraz dyrektorów trójmiejskich instytucji, pozwoliły trudne i wymagające zagadnienia poznać na konkretnych przykładach.

czytaj dalej

Zarządzanie i inżynieria produkcji – transfer technologii i innowacyjności!ZiP Chojnice

Każde przedsiębiorstwo, chcąc zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku, musi się rozwijać oraz dążyć do innowacyjności technologicznej i organizacyjnej. Aby skutecznie osiągnąć ten cel, potrzebna jest specjalistyczna i fachowa wiedza pracownika, któremu powierzone zostanie zadanie wdrożenia  pożądanych zmian. Zdobycie takiej wiedzy umożliwiają studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji, które są nowoczesnym, interdyscyplinarnym, popularnym w świecie kierunkiem menedżerskim, łączącym wiedzę z zakresu inżynierii produkcji oraz nauk ekonomicznych i o zarządzaniu.

czytaj dalej

Magister finansów i rachunkowości – to brzmi dumnie!Najlepsze-prace-nt-dyplomacji-obrazek_sredni_4021483

Studia magisterskie z finansów i rachunkowości to doskonały wybór, dla tych, którzy pragną zdobyć lub pogłębić tradycyjną wiedzę o księgowości z nowoczesnymi zagadnieniami z zakresu zarządzenia finansami i controllingu. Realizowane w Chojnicach są ponadto idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią swój czas, wysoki poziom kształcenia oraz pragną rozwijać się zawodowo.  Zajęcia w Chojnicach prowadzone są tylko w sobotę i niedzielę, dzięki czemu każdy może połączyć pracę zawodową ze studiowaniem.

czytaj dalej

Ekonomiczny fundament turystykipexels-photo-297755-1040x679

Piękna nasza Polska cała! Lasy, jeziora, możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, wodnej, wypoczynek w gospodarstwach turystycznych, letnie imprezy miejskie, które przyciągają turystów itd. Jak zorganizować to wszystko? Jak zaplanować? Jak wyliczyć ekonomiczny potencjał turystyki? Spieszymy z odpowiedzią: na studiach licencjackich z ekonomii o specjalności marketing i zarządzanie turystyką.

czytaj dalej


Wydarzenia archiwalne
Wszystkie z 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004
Sopocka Szkoła Wyższa
ul.Młodzieżowa 44, 89-604 Chojnice
tel. (52) 334-14-50, (52) 397- 31- 75
Konto bankowe: 37 15001706-1217000528570000

© 2004-2014 Sopocka Szkoła Wyższa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by Trójwizja.
Nasi partnerzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress