WERSJA ANGIELSKA WERSJA ROSYJSKA
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
« Cofnij 

AKTUALNOŚCI


Przyszłe kadry gospodarki i administracjiGrupa pełna wdzięku - absolwentki SSW

Wręczenie dyplomów ukończenia studiów dla jednych oznacza koniec pewnego etapu, a dla innych początek. Wraz z otrzymaniem dyplomu otwierają się bowiem nowe możliwości rozwoju zawodowego, o czym absolwentów ekonomii zapewniała prof. Teresa Martyniuk, Rektor Sopockiej Szkoły Wyższej. Uroczystość wręczenia dyplomów i Inauguracji Roku Akademickiego 2017/2018 miała miejsce w Chojnicach 14 października.

czytaj dalej

Bądź na bieżąco!logo pion 2014

Rachunkowość i finanse to dziedzina, w której posiadanie aktualnej wiedzy jest kluczowe dla sprawnego funkcjonowania każdego miejsca pracy. Wydział Zamiejscowy w Chojnicach Sopockiej Szkoły Wyższej zaprasza do rekrutacji na studia podyplomowe na kierunku rachunkowość i finanse. Pierwsze zajęcia planowane są pod koniec października. Można się jeszcze dopisać do grupy.

czytaj dalej

Inauguracja roku akademickiego 2017/2018 i uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom...i na luzie

Rektor i Senat Sopockiej Szkoły Wyższej mają zaszczyt zaprosić Wykładowców, Studentów oraz Przyjaciół Uczelni na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2017/2018, która odbędzie się 14 października 2017 roku o godzinie 10.00 w Chojnicach, ul. Młodzieżowa 44.

Podczas uroczystości nastąpi immatrykulacja studentów pierwszego roku oraz wręczenie dyplomów absolwentom naszej Uczelni, którzy zdali egzamin dyplomowy w 2017 r.

Wykład inauguracyjny wygłosi dr Tomasz Bojar-Fijałkowski. Tematem wykładu będzie: „Dynamika polskiego prawa samorządowego: szanse i wyzwania”

Uroczystość uświetni koncert chóru SSW Mundus Cantat.

Serdecznie zapraszamy!

Zapytanie ofertowe: przygotowanie i przeprowadzenie kursów: podstawy rachunkowości oraz kadry i płaceW związku z realizacją projektu pt. „Zwiększamy kompetencje pomorskich pracowników” w ramach Działania 5.5. Kształcenie ustawiczne, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert na realizację całego lub następujących częściowych zamówień:

  1. Przygotowanie i przeprowadzenie kursu: podstawy rachunkowości
  2. Przygotowanie i przeprowadzenie kursu: kadry i płace

Pełna treść zapytania ofertowego: zapytanie ofertowe

 

Zwiększamy kompetencje pomorskich pracowników!logo pion 2014

Niezwykle miło nam poinformować, że Sopocka Szkoła Wyższa, dzięki współpracy z Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach, otrzymała dofinansowanie na realizację projektu „Zwiększamy kompetencje pomorskich pracowników”. Dzięki temu do 2020 r. pracownicy sektora małych i średnich przedsiębiorstw (w tym osoby prowadzące działalność gospodarczą) mogą skorzystać z bogatej oferty bezpłatnych kursów i szkoleń, mających na celu zdobycie kwalifikacji oraz kompetencji niezbędnych na rynku pracy. Nasze kursy i szkolenia to doskonała okazja, aby bezpłatnie zwiększyć i wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy.

czytaj dalej

Darmowe książki dla studentów SSWDrodzy Studenci,

Sopocka Szkoła Wyższa Wydział Zamiejscowy w Chojnicach zaprasza wszystkich Studentów do skorzystania z darmowych książek. Tytuły, które oferujemy to między innymi:

– Jak napisać pracę licencjacką, Maria Jastrzębska

– Wybrane zagadnienia z mikroekonomii, Jerzy Czesław Ossowski

– Rachunkowość od podstaw, Danuta Małkowska

– ABC Rachunkowość, Karolina Gościniak

– Matematyka finansowa w przykładach, Anna Adamczak, Ewa Majerowska

– Podręcznik samodzielnej nauki księgowania, Barbara Gierusz

Oprócz powyższych znaleźć można wiele innych bardzo ciekawych książek.

Darmowe książki wystawione będą przed dziekanatem od dnia 14 października br.

Zapraszamy!

Humanisto! Zostań ekonomistą!grafika

Wbrew pozorom studia ekonomiczne nie są przeznaczone wyłącznie dla osób o tzw. ścisłym umyśle. Wiedza z zakresu rachunkowości i finansów jest cenna na każdym stanowisku pracy. A osoby z duszą humanisty świetnie poradzą sobie z przyswojeniem wiedzy z nowego dla siebie obszaru! Dobrym ekonomistą jest nie ten, który tylko sprawnie liczy, tylko ten, kto dba o precyzję wypowiedzi i wyciąga logiczne wnioski. A w tym humaniści są świetni! Zapraszamy zatem serdecznie do udziału w rekrutacji na studia podyplomowe na kierunkach: rachunkowość i finanse oraz rachunkowość budżetowa i kontrola zarządcza w jst.

czytaj dalej

Studia – Twoja najlepsza decyzja!MTAyNHg3Njg,13520816_13520815

Na studia nigdy nie jest za późno. To czas, kiedy młody człowiek nabiera zawodowej dojrzałości, a ludzie dojrzali nabierają młodzieńczego entuzjazmu. A wszystko to dokonuje się na tle zdobywania praktycznych i teoretycznych umiejętności związanych z określonym kierunkiem studiów. Podjęcie studiów na Wydziale Zamiejscowym w Chojnicach Sopockiej Szkoły Wyższej to najlepsza decyzja na sprecyzowanie swoich planów zawodowych. Zdecyduj się już teraz i od października 2017 roku zostań studentem SSW. Zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych. Warto się pospieszyć, ponieważ do 30 września trwa promocja 0 zł opłaty wpisowej!

czytaj dalej


Wydarzenia archiwalne
Wszystkie z 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004
Sopocka Szkoła Wyższa
ul.Młodzieżowa 44, 89-604 Chojnice
tel. (52) 334-14-50, (52) 397- 31- 75
Konto bankowe: 37 15001706-1217000528570000

© 2004-2014 Sopocka Szkoła Wyższa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by Trójwizja.
Nasi partnerzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress