WERSJA ANGIELSKA WERSJA ROSYJSKA
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
« Cofnij 

AKTUALNOŚCI


Zarządzanie i inżynieria produkcji – studia, które prowadzą do sukcesu!ZiP Chojnice

ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI to nowoczesny, interdyscyplinarny, popularny w świecie kierunek menedżerski. Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, który poszukuje inżynierów, a zwłaszcza inżynierów z przygotowaniem menedżerskim. Nasza uczelnia oferuje unikalne połączenie wiedzy z zakresu energetyki oraz automatyki i robotyki z wiedzą z zakresu zarządzania i marketingu. Studia kończą się uzyskaniem dyplomu inżyniera. Absolwenci ZiP to pracownicy, którzy w znacznej mierze przyczynią się do sukcesu przedsiębiorstwa działającego w warunkach gospodarki rynkowej!

czytaj dalej

Magister finansów i rachunkowości – to brzmi dumnie!Najlepsze-prace-nt-dyplomacji-obrazek_sredni_4021483

Studia magisterskie z finansów i rachunkowości to doskonały wybór, dla tych, którzy pragną zdobyć lub pogłębić tradycyjną wiedzę o księgowości z nowoczesnymi zagadnieniami z zakresu zarządzenia finansami i controllingu. Realizowane w Chojnicach są ponadto idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią swój czas, wysoki poziom kształcenia oraz pragną rozwijać się zawodowo.  Zajęcia w Chojnicach prowadzone są tylko w sobotę i niedzielę, dzięki czemu każdy może połączyć pracę zawodową ze studiowaniem.

czytaj dalej

Podnieś swoje kompetencje zawodowe za darmo!szkolenie-kadry-place-lubuskie-zielona-gora-424759682.jpg

Bezpłatny kurs SAP, kursy z programów księgowych i kadrowo-płacowych, warsztaty Excel w finansach i rachunkowości, specjalistyczne kursy języka obcego  – m.in. taką ofertę kursowo-szkoleniową oferuje Wydział Zamiejscowy w Chojnicach Sopockiej Szkoły Wyższej. Te specjalistyczne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe są całkowicie za darmo! Jest jednak jeden warunek: trzeba zostać studentem Sopockiej Szkoły Wyższej.

czytaj dalej

Ekonomiczny fundament turystykipexels-photo-297755-1040x679

Piękna nasza Polska cała! Lasy, jeziora, możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, wodnej, wypoczynek w gospodarstwach turystycznych, letnie imprezy miejskie, które przyciągają turystów itd. Jak zorganizować to wszystko? Jak zaplanować? Jak wyliczyć ekonomiczny potencjał turystyki? Spieszymy z odpowiedzią: na studiach licencjackich z ekonomii o specjalności marketing i zarządzanie turystyką.

czytaj dalej

Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018logo pion 2014

Na nowy rok akademicki 2017/2018 przygotowaliśmy dla kandydatów atrakcyjną ofertę edukacyjną, która jest odpowiedzią na potrzeby regionalnego rynku pracy. Od początku maja można składać dokumenty rekrutacyjne na studia I stopnia, II stopnia oraz studia podyplomowe.

Na studiach I stopnia oferujemy kształcenie na trzech kierunkach: ekonomia, zarządzanie i inżynieria produkcji oraz europeistyka. Na studiach II stopnia kształcimy na kierunku finanse i rachunkowość. Bogata oferta studiów podyplomowych stanowi uzupełnienie cyklu kształcenia, pozwalając w krótkim czasie podnieść swoje kompetencje zawodowe.
czytaj dalej

Kurs zaawansowanej obsługi arkusza kalkulacyjnego MS ExcelDokumenty-księgowe-47244992[1]

Sopocka Szkoła Wyższa we współpracy z Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach zaprasza do udziału w kursie zaawansowanej obsługi arkusza kalkulacyjnego MS Excel

Szkolenie trwa: 2 dni – 14 godzin (sobota – 7h, niedziela – 7h).

NAJBLIŻSZY TERMIN: 20 – 21 maja 2017 r.

KOSZT: 300 zł / osoba

MIEJSCE: Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach

KONTAKT:

Sopocka Szkoła Wyższa
Wydział w Chojnicach
tel. (52) 334 14 50
mail: chojnice@ssw.sopot.pl

czytaj dalej

Zapraszamy na kurs SAP ERP!indeks

Informujemy, że w ramach realizacji projektu „Rozwój kompetencji studentów Sopockiej Szkoły Wyższej” na przełomie marca i kwietnia 2017 r. dla studentów studiów magisterskich i studentów 6 semestru studiów licencjackich odbędzie się bezpłatny kurs SAP ERP (Enterprise Resource Planning). Kurs będzie prowadzony i certyfikat kompetencji wydawany przez trenerów z firmy LST Sopot -jednostki autoryzowanej SAP. Wiedza i certyfikat ją potwierdzający są wysoko cenione przez pracodawców sektora BPO SSC. Program jest też coraz chętniej wdrażany w małych i średniej wielkości przedsiębiorstwach województwa pomorskiego. Kurs będzie realizowany w weekendy.

czytaj dalej

Zostań wolontariuszem!images

Powiatowe Centrum Pomocy w Rodzinie w Chojnicach poszukuje wolontariuszy do pomocy dzieciom przebywającym w rodzinach zastępczych i rodzinnych domach dziecka na terenie powiatu chojnickiego. Zachęcamy studentów Sopockiej Szkoły Wyższej do włączenia się do akcji!

czytaj dalej


Wydarzenia archiwalne
Wszystkie z 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004
Sopocka Szkoła Wyższa
ul.Młodzieżowa 44, 89-604 Chojnice
tel. (52) 334-14-50, (52) 397- 31- 75
Konto bankowe: 37 15001706-1217000528570000

© 2004-2014 Sopocka Szkoła Wyższa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by Trójwizja.
Nasi partnerzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress