WERSJA ANGIELSKA WERSJA ROSYJSKA
[layerslider id="5"]
« Cofnij 

BIURO KARIEROferta pracy – oznacza wolne od wymagań naruszających zasadę równego traktowania w zatrudnieniu, w rozumieniu przepisów prawa pracy, zgłoszenie przez pracodawcę do instytucji pośrednictwa pracy co najmniej jednego wolnego miejsca zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej w określonym zawodzie lub specjalności w celu uzyskania pomocy w znalezieniu odpowiedniego pracownika
W sprawozdawczości od 2010 roku pojęcie – Oferty pracy zastąpiono pojęciem wolne miejsca pracy i aktywizacji zawodowej

Biuro Karier SSW zrzesza się w Ogólnopolskiej Sieci Biur Karier, utworzonej w 1998 roku, w celu wymiany informacji i doświadczeń między biurami oraz organizowaniu nowych.
Głównym zadaniem biura karier jest wszechstronne przygotowanie studentów i absolwentów uczelni do podjęcia pracy.
Poszukiwanie pracy też jest pracą. Nikt nie wykona jej lepiej, staranniej i z większym zaangażowaniem niż sam zainteresowany. Głównym zadaniem biura karier jest zwiększenie skuteczności tych poszukiwań.

Wzmocnienie systemu motywacyjnego jest realizowane poprzez pomoc w określeniu indywidualnych predyspozycji i ograniczeń kandydatów jako studentów/absolwentów określonych kierunków studiów, informowanie, gdzie i w jaki sposób ubiegać się o pracę.

Biuro karier pozyskuje – Oferty pracy stałej i czasowej. Zajmujemy się również pozyskiwaniem ofert praktyk zawodowych i wakacyjnych dla studentów, zbieramy informacje o kursach, wyjazdach zagranicznych i stażach.
 

Zachęcamy do przeglądu aktualnych ofert pracy, które są dla Was selekcjonowane i wprowadzane systematycznie raz w tygodniu.
Znajdują się na Iliasie: Dostępne zasoby, Oferty pracy, Najnowsze oferty pracy.

Wykaz przykładowych stron z ofertami pracy:
Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku
Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku
Centrum Pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku

Absolvent.pl To pierwszy w Polsce serwis rekrutacyjny dla studentów i absolwentów. W nowatorski sposób pomaga w znalezieniu pracy, praktyk i staży. Oprócz przeglądania ofert, można uczestniczyć w nieprzerwanym procesie rekrutacyjnym, gdzie to pracodawca Tobie składa propozycje. Wszystko anonimowo i dyskretnie – sam decydujesz, komu pokazać swoje dane osobowe. Motto naszego serwisu to: daj się znaleźć!

 

Nie przesypiaj czasu studiów

 

Studenci, którzy już w trakcie studiów pracują, czy odbywają praktyki i staże, zdobywają o wiele lepsze rozeznanie na rynku pracy.

Kto nieustannie szuka, przegląda oferty, chodzi na rozmowy kwalifikacyjne, ten po zakończeniu studiów łatwiej znajduje pracę.

Sopocka Szkoła Wyższa
ul.Młodzieżowa 44, 89-604 Chojnice
tel. (52) 334-14-50, (52) 397- 31- 75
Konto bankowe: 37 15001706-1217000528570000

© 2004-2014 Sopocka Szkoła Wyższa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by Trójwizja.
Nasi partnerzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress