WERSJA ANGIELSKA WERSJA ROSYJSKA
[layerslider id="5"]
« Cofnij 

Program MSDNCzym jest program MSDN AA?msdnaa_logo

MSDN Academic Alliance jest to program dla uczelni wyższych prowadzących zajęcia dydaktyczne z szeroko rozumianej informatyki. Każda jednostka, która nabywa subskrypcję MSDNAA, otrzymuje dostęp do platformy Microsoft, serwerów oraz narzędzi programistycznych. Oprogramowanie udostępniane w ramach programu MSDN AA może być wykorzystywane w celach niekomercyjnych oraz edykacyjnych. W ramach Sopockiej Szkoły Wyższej licencję programu MSDN AA posiada Wydział Ekonomiczno-Społeczny.

Kto może korzystać z oprogramowania udostępnianego w ramach licencji MSDN AA?

Oprogramowanie zawarte w ramach subskrypcji MSDN AA może być instalowane na dowolnej liczbie komputerów jednostki (z wyłączeniem urządzeń wchodzących w skład infrastruktury wydziału) oraz na domowych komputerach wykładowców i studentów wydziału (wyłącznie do celów dydaktycznych).

Czy z oprogramowania udostępnianego w ramach MSDN AA mogą korzystać studenci innych wydziałów uczelni?

Tak, ale tylko studenci, którzy mają w planie zajęć przynajmniej jedne zajęcia prowadzone przez jednostkę posidająca subskrypcję MSDNAA.

Czym można używać oprogramowania MSDN AA po zakończeniu studiów?

Tak, student, który zakończył edukację, może w dalszym ciągu niekomercyjnie (w celach niezarobkowych) używać oprogramowania MSDNAA. Nie może jednak uaktualniać go do innej wersji (przykładowo mając Windowsa XP z MSDNAA nie można go uaktualnić do Windowsa Vista). Może dalej korzystać z poprawek (np.za posrednictwem Windows Update). Może również wykonywać kopie bezpieczeństwa takiego programowania oraz je odtwarzać.

 

Regulamin programu MSDN AA Wydziału Ekonomiczno-Społecznego Sopockiej Szkoły Wyższej

  1. Prawo rejestracji w programie MSDN AA posiadają:

    • pracownicy Wydziału Ekonomiczno-Społecznego Sopockiej Szkoły Wyższej
    • studenci Wydziału Ekonomiczno-Społecznego Sopockiej Szkoły Wyższej posiadający aktualną legitymację studencką
    • studenci innych wydziałów Sopockiej Szkoły Wyższej posiadający aktualną legitymację studencką, którzy mają w planie zajęć przynajmniej jedne zajęcia prowadzone przez Wydział Ekonomiczno-Społeczny Sopockiej Szkoły Wyższej
  2. Przed złożniem prośby o rejestrację w programie MSDN AA należy zapoznać się z treścią Umowy Licencyjnej MSDN EULA wraz z postanowieniami uzupełniającymi.
  3. W celu dokonania rejestracji w programie MSDNA AA należy pobrać formularz zgloszeniowy, wydrukować go, uzupełnić, a następnie dostarczyć Administratorowi programu MSDN AA w wyznaczonym terminie (informacje poniżej). W trakcie składnia zgloszenia konieczne będzie okazanie aktualnej legitymacji studenckiej.
  4. Po zweryfikowaniu danych zawartych w formularzu zgłoszeniowym, w ciągu 7 dni użytkownikowi zostanie założone konto w systemie elektronicznej dystrybucji oprogramowania ELMS. O utworzeniu konta użytkownik zostanie poinformowany poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres zawarty w formularzu zgloszeniowym.

Kontakt

Wszelkie pytanie związane z programem MSDN AA prosimy kierować na adres msdnaa[at]ssw.sopot.pl.
W celu przeslania wiadomości proszę na zamienić fragment '[at]' na symbol '@'.

Formularze zgłoszeniowe przyjmowane będą tylko i wyłącznie w poniedziałki i czwartki w godzinach 15.00-16.00 w Bibliotece Sopockiej Szkoły Wyższej.

Informacje pomocnicze

  • System elektronicznej dystrybucji oprogramowania: przejdź na strone ELMS SSW
  • Dodatkowe informacje o programie MSDN AA: FAQ na stronie CodeGuru
  • Umowa Licencyjna MSDN EULA: czytaj!
  • Umowa Licencyjna MSDN EULA – postanowienia uzupełaniające: czytaj!
  • Formularz zgłoszeniowy programu MSDN AA: pobierz!
Sopocka Szkoła Wyższa
ul.Młodzieżowa 44, 89-604 Chojnice
tel. (52) 334-14-50, (52) 397- 31- 75
Konto bankowe: 37 15001706-1217000528570000

© 2004-2014 Sopocka Szkoła Wyższa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by Trójwizja.
Nasi partnerzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress