WERSJA ANGIELSKA WERSJA ROSYJSKA
[layerslider id="5"]
« Cofnij 

Sieć bezprzewodowaSieć bezprzewodowa Sopockiej Szkoły Wyższej przeznaczona jest dla studentów oraz pracowników dydaktycznych uczelni. Głównym celem wdrożenia sieci bezprzewodowej było zapewnienie studentom oraz wykładowcom elastycznego dostępu do wewnętrznych zasobów uczelni oraz sieci Internet.

Sieć bezprzewodowa Sopockiej Szkoły Wyższej działa w oparciu o protokół IEEE 802.11g/n i rozgłaszana jest pod nazwą ssw_wifi. Dostęp do sieci udzielany jest na podstawie indywidualnych loginów oraz haseł użytkowników (tzw. danych dostępowych). Proces autentykacji realizowany jest poprzez formularz www.

W przypadku studentów Sopockiej Szkoły Wyższej polityka loginów oraz haseł funkcjonuje w sposób analogiczny do systemu ILIAS i przyjmuje następującą formę:

 • Login: numer albumu
 • Hasło: numer PESEL

  Pracownicy dydaktyczni, którzy dotychczas nie korzystali z sieci bezprzewodowej, proszeni są o wypełnienie poniższej ankiety i złożenie jej w sekretariacie uczelni.
  Formularz rejestracyjny do sieci bezprzewodowej

  Sposób konfiguracji sieci bezprzewodowej różni się w zależności od systemu operacyjnego. Niemożliwe jest przygotowanie uniwersalnej instrukcji konfiguracji połączenia. Przykładowa konfiguracja dostępu do sieci, „krok po kroku”, w systemie operacyjnym Windows Vista dostępna jest tutaj.

  UWAGA!
  Korzystanie z sieci bezprzewodowej uczelni równoznaczne jest z akceptacją Regulaminu korzystania z sieci bezprzewodowej Sopockiej Szkoły Wyższej.

  Wszelkie uwagi dotyczące działania sieci bezprzewodowej prosimy kierować na adres wifi@ssw.sopot.pl.

Sopocka Szkoła Wyższa
ul.Młodzieżowa 44, 89-604 Chojnice
tel. (52) 334-14-50, (52) 397- 31- 75
Konto bankowe: 37 15001706-1217000528570000

© 2004-2014 Sopocka Szkoła Wyższa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by Trójwizja.
Nasi partnerzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress