WERSJA ANGIELSKA WERSJA ROSYJSKA
[layerslider id="5"]
« Cofnij 

Sopocka Szkoła Wyższa – Wydział w ChojnicachO Uczelni

Sopocka Szkoła Wyższa (SSW) jest uznaną uczelnią, która w rankingach edukacyjnych zajmuje wysoką pozycję. Piętnastoletnią tradycją SSW jest kształcenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy z powodzeniem konkurują na wymagającym rynku pracy. Wiedza, którą oferujemy, oraz umiejętności, które kształtujemy, dają gwarancję zrealizowania się w ponadczasowych zawodach.

Przygotowując naszą ofertę z informacjami o studiach studiach licencjackich, inżynierskich i magisterskich szczególnie wnikliwie, braliśmy pod uwagę, analizy zawarte w Raporcie Komisji Europejskiej „Europa 2020”.

Plany i programy studiów są konsultowane z przedstawicielami biznesu i instytucji branżowych oraz z absolwentami naszej uczelni tak, aby spełniały wymagania i oczekiwania studentów. Naszym celem jest, aby absolwenci naszej uczelni odnosili satysfakcję z pracy zawodowej oraz mogli kontynuować dalsze kształcenie zgodnie z wybraną ścieżką kariery.

Przywiązujemy dużą wagę do procesu kształcenia, w którym uczestniczy 140 nauczycieli akademickich i praktyków gospodarczych Realizujemy go wykorzystując nowoczesne technologie informatyczne: e-learning, wszechstronny, mobilny dostęp do Internetu, a także wspierając pozanaukową działalność studencką w samorządzie studenckim, w kołach naukowych, klubach sportowych, kołach zainteresowań, a nawet chórze SSW.

Uczelnia oferuje kształcenie w dwóch obszarach: biznesu i architektury. W obszarze biznesu szczególnie polecamy rachunkowość i finanse, zarówno na studiach licencjackich jak i magisterskich, firmowane przez uznanych profesorów z tej dziedziny, a także : analitykę gospodarczą, inwestycje i nieruchomości, informatykę ekonomiczną. W ramach biznesu można także uzyskać tytuł inżyniera studiując zarządzanie i inżynierię produkcji.

W obszarze architektury szczególnie polecamy architekturę krajobrazu (jako jedyni na Pomorzu), architekturę wnętrz, architekturę i urbanistykę oraz ochronę dóbr kultury.

Nasi absolwenci cenią sobie Sopocką Szkołę Wyższą z uwagi na poziom kształcenia i ponadczasowe kierunki studiów oraz innowacyjne specjalności, praktyki i staże w kraju i za granicą, studiowanie w partnerskich uczelniach zagranicznych

Zapraszając do studiowania w naszej uczelni, życzę aby dokonany wybór spełnił Państwa oczekiwania, przyczynił się do osiągnięcia sukcesów zawodowych i osobistych.

prof. dr hab. Teresa Martyniuk
rektor

Sopocka Szkoła Wyższa
ul.Młodzieżowa 44, 89-604 Chojnice
tel. (52) 334-14-50, (52) 397- 31- 75
Konto bankowe: 37 15001706-1217000528570000

© 2004-2014 Sopocka Szkoła Wyższa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by Trójwizja.
Nasi partnerzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress