WERSJA ANGIELSKA WERSJA ROSYJSKA
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Rozwój kompetencji w Sopockiej Szkole Wyższej drogą do sukcesuBezpłatny kurs SAP, kursy z programów księgowych i kadrowo-płacowych, warsztaty Excel w finansach i rachunkowości, specjalistyczne kursy języka obcego  – m.in. taką ofertę kursowo-szkoleniową oferuje Wydział Zamiejscowy w Chojnicach Sopockiej Szkoły Wyższej. Te specjalistyczne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe są całkowicie za darmo! Jest jednak jeden warunek: trzeba zostać studentem Sopockiej Szkoły Wyższej.

Studia nie kończą się tylko uzyskaniem dyplomu. Kończą się przede wszystkim zdobyciem kompetencji zawodowych i społecznych, dzięki którym ich posiadacz jest cennym kapitałem dla każdego pracodawcy. Z myślą o swoich studentach Sopocka Szkoła Wyższa realizuje projekt, podnoszący kompetencje z zakresu finansów, rachunkowości, informatyki, języków obcych oraz budowania relacji biznesowych zarządzania czasem pracy czy budowy marki własnej. Każdy student w ramach projektu może wykorzystać kwotę do 15 tys. zł. na zwiększenie swoich szans na rynku pracy.

Ustal, co potrafisz i rozwijaj się zawodowo

Planowanie swojej ścieżki kariery warto rozpocząć od sporządzenia bilansu kompetencji oraz diagnozy potrzeb szkoleniowych. Studenci Sopockiej Szkoły Wyższej oceniając poziom posiadanych przez siebie kompetencji, wyrażają chęć ich podniesienia lub zdobycia, uczestnicząc w wybranych przez siebie bezpłatnych kursach i szkoleniach. Do wyboru mają kilkanaście szkoleń zawodowych np. kurs SAP, profesjonalne korzystanie z MS Excel w finansach i rachunkowości, kurs kadry i płace, warsztaty z oceny opłacalności projektów inwestycyjnych, kurs grafiki użytkowej i wiele innych. Oferta szkoleń zwiększających kompetencje miękkie i językowe sprawia, że student posiada nie tylko wiedzę zapewniającą sprawne wykonywanie zadań, ale jest również świadomy swoich kompetencji społecznych i możliwości ich wykorzystania w kontaktach zawodowych. Studenci Sopockiej Szkoły Wyższej mogą tym samym uczestniczyć w szkoleniach z zakresu budowy marki własnej, wystąpień publicznych, argumentacji, komunikacji interpersonalnej czy budowania relacji z klientem.

Oprócz dyplomu zdobądź coś jeszcze!

Projekt „Rozwój kompetencji studentów Sopockiej Szkoły Wyższej” skierowany jest do studentów wszystkich wydziałów uczelni. Mogą zatem korzystać z niego studenci Wydziału Ekonomiczno-Społecznego, Wydziału Architektury oraz Wydziału Zamiejscowego w Chojnicach. Potwierdzeniem udziału w kursach i szkoleniach są certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności oraz kompetencje. Dzięki temu każdy student ukończy studia nie tylko z dyplomem, ale również z pakietem certyfikatów, zwiększających szanse na rynku pracy. Projekt jest realizowany w ramach umowy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Projekt trwa do końca roku akademickiego 2018/2019 i obejmuje zdobywanie kompetencji zawodowych, informatycznych, komunikacyjnych i analitycznych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Uczelni i do złożenia dokumentów rekrutacyjnych.

Sopocka Szkoła Wyższa
ul.Młodzieżowa 44, 89-604 Chojnice
tel. (52) 334-14-50, (52) 397- 31- 75
Konto bankowe: 37 15001706-1217000528570000

© 2004-2014 Sopocka Szkoła Wyższa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by Trójwizja.
Nasi partnerzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress