WERSJA ANGIELSKA WERSJA ROSYJSKA
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018Na nowy rok akademicki 2017/2018 przygotowaliśmy dla kandydatów atrakcyjną ofertę edukacyjną, która jest odpowiedzią na potrzeby regionalnego rynku pracy. Od początku maja można składać dokumenty rekrutacyjne na studia I stopnia, II stopnia oraz studia podyplomowe.

Na studiach I stopnia oferujemy kształcenie na trzech kierunkach: ekonomia, zarządzanie i inżynieria produkcji oraz europeistyka. Na studiach II stopnia kształcimy na kierunku finanse i rachunkowość. Bogata oferta studiów podyplomowych stanowi uzupełnienie cyklu kształcenia, pozwalając w krótkim czasie podnieść swoje kompetencje zawodowe.
Ekonomista to zawód, na który rośnie zapotrzebowanie wraz z rozwojem gospodarczym. Im prężniej rozwija się gospodarka, tym bardziej potrzebni są samodzielni księgowi, specjaliści ds. rozliczeń, rachunkowości itp. Prognozy ekspertów rynku pracy wskazują, że rynek będzie się rozwijał, zatem specjaliści z zakresu finansów nie będą mieli problemów ze znalezieniem pracy. Od nowego roku akademickiego uruchamiamy dodatkowo nową specjalność: marketing i zarządzenie turystyką. Wykształceni specjaliści w tym obszarze będą potrafili w skuteczny i kompleksowy sposób zarządzać sektorem turystycznym zarówno pod względem organizacyjnym jak i ekonomicznym. Jest to tym bardziej istotne, że rozwój turystyki w regionach jest jednym z priorytetów w projektach unijnych i regionalnych.

Zarządzenie i inżynieria produkcji to doskonały wybór dla tych, którzy pragną stać się specjalistami w obszarze zarządzania. ZiP to nowoczesny, interdyscyplinarny, popularny w świecie kierunek menedżerski,  oferujący unikalne połączenie wiedzy z zakresu energetyki oraz automatyki i robotyki z wiedzą z zakresu zarządzania i marketingu.

Europeistyka to studia przede wszystkim dla tych, którzy pragną zrozumieć rzeczywistość polityczno-gospodarczą, w jakiej żyją. Poznanie zasad europejskiej gospodarki, determinowanej przez decyzje polityczne i ich wpływ na rozwój poszczególnych regionów kontynentu, pozwoli w świadomy sposób podejmować decyzje inwestycyjne oraz gospodarcze.

 

Studia II stopnia, kończące się uzyskaniem tytułu magistra, na kierunku finanse i rachunkowość to oferta skierowana do osób, które chcą zarówno uzupełnić swoje wyższe wykształcenie, jak i wzbogacić posiadane już kwalifikacje. Do studiowania zachęcamy nie tylko absolwentów kierunków ekonomicznych, ale także innych studiów, którzy dzięki zajęciom wyrównawczym,  zdobędą podstawy z  finansów i rachunkowości. Prognozy rynku pracy wyraźnie sugerują, że posiadanie pełnego wyższego wykształcenia w obszarze rachunkowości, będzie niekwestionowanym atutem w rywalizacji na rynku pracy.

Kandydatów zapraszamy do Dziekanatu w Chojnicach, ul. Młodzieżowa 44. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego (52) 334 14 50 oraz mailowego: chojnice@ssw.sopot.pl

Sopocka Szkoła Wyższa
ul.Młodzieżowa 44, 89-604 Chojnice
tel. (52) 334-14-50, (52) 397- 31- 75
Konto bankowe: 37 15001706-1217000528570000

© 2004-2014 Sopocka Szkoła Wyższa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by Trójwizja.
Nasi partnerzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress