WERSJA ANGIELSKA WERSJA ROSYJSKA
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

W drogę!Od dobrego zaplanowania, zrealizowania i kontrolowania sprawnego oraz efektywnego ekonomicznie przepływu surowców, materiałów, wyrobów gotowych oraz odpowiedniej informacji w dużej mierze zależy sukces przedsiębiorstwa. Wiedzą z zakresu transportu i logistyki wykazywali się studenci Wydziału Zamiejscowego w Chojnicach, którzy w sobotę 22 lipca 2017 r. uzyskali tytuł licencjata ekonomii.

Studenci swoje prace dyplomowe poświęcili m.in. optymalizacji procesów magazynowych na przykładzie wybranej firmy, logistyce procesów eksportowych czy rozwojowi infrastruktury drogowej w Polsce. – Jesteście dobrze przygotowani do dalszego studiowania. Nie zwlekajcie w podjęciu decyzji o studiach magisterskich. Napisaliście bardzo dobre prace, ciężko pracowaliście przez te trzy lata. To jest ten moment, kiedy kształtuje się Wasza przyszłość zawodowa – zachęcał swoją grupę seminaryjną dr hab. Ryszard Miler. Członkowie komisji egzaminacyjnej od świeżo upieczonych absolwentów otrzymali bukiety kwiatów oraz serdeczne podziękowania za wsparcie podczas studiów.

Naszym absolwentom gratulujemy uzyskanego tytułu i zapraszamy do złożenia dokumentów rekrutacyjnych na studia II stopnia. Będzie nam niezwykle miło spotkać Was ponownie na Uczelni.

Sopocka Szkoła Wyższa
ul.Młodzieżowa 44, 89-604 Chojnice
tel. (52) 334-14-50, (52) 397- 31- 75
Konto bankowe: 37 15001706-1217000528570000

© 2004-2014 Sopocka Szkoła Wyższa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by Trójwizja.
Nasi partnerzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress