Budownictwo - studia w SSW - Gdańsk, Sopot, Gdynia
23177
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-23177,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

BUDOWNICTWO

 

ZAPISZ SIĘ DO 15.08.2020

ZYSKAJ NIŻSZE CZESNE  O 800 zł I OPŁATĘ REKRUTACYJNĄ 0

 

 

DLACZEGO WARTO?

 

► Budownictwo to specjalność, której ukończenie daje bardzo szerokie możliwości zawodowe i świetną perspektywa na przyszłość zarówno w całym kraju  jak i samym Trojmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia). Budownictwo ogólne daje możliwość podjęcia pracy projektanta, a także wykonawcy budowlanego.  Absolwenci wydziałów budowlanych mogą podjąć zatrudnienie w budownictwie wodnym, inwentarskim i ziemnym, co daje szerokie możliwości zawodowe.

 

Absolwenci są przygotowani do kierowania zespołami i firmami budowlanymi – projektowymi i wykonawczymi, do prowadzenia remontów obiektów budowlanych, nadzorowania i zarządzania procesami budowlanymi, organizowania produkcji elementów budowlanych, prowadzenia nadzoru wykonawstwa budowlanego oraz ustawicznego samokształcenia i doskonalenia zawodowego.

 

Absolwenci mogą podejmować pracę w biurach projektowych, firmach wykonawczych, w przemyśle materiałów budowlanych oraz w jednostkach administracji państwowej i samorządowej, związanych z budownictwem, a także jako przedstawiciele handlowi i doradcy techniczni firm.

 

Studiując w SSW na specjalności budownictwo studenci mają możliwość odbywania studenckich praktyk i staży w firmach trójmiejskich (Gdańsk, Gdynia, Sopot), z którymi Sopocka Szkoła Wyższa współpracuje. Praktyki i staże to doskonała okazja do poznania rynku pracy, firm budowlanych, czy biur projektowych. Znaczny odsetek absolwentów budownictwa deklaruje, że rozwój ich kariery zainicjowany był, przez kontakty zdobyte w czasie studiów.

 

Wybrane przedmioty specjalnościowe:

    • Technologia budownictwa
    • Kosztorysowanie
    • Podstawy architektury
    • Projektowanie i montaż
    • Prawo budowlane
nazwa kierunkuZarządzanie i Inżynieria Produkcji
poziom studiówstudia I stopnia
tryb studiówstudia stacjonarne i niestacjonarne
uzyskany tytuł zawodowyinżynier produkcji
czas trwania studiów7 semestrów
Stacjonarne i niestacjonarne:
440 PLN   390 PLN miesięcznie / I i II semestr     PROMOCJA DO 15.08.2020

Aplikuj już dzisiaj!