Elektroenergetyka - studia w SSW - Gdańsk, Sopot, Gdynia
23183
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-23183,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Elektroenergetyka

 

ZAPISZ SIĘ DO 30.04.2020

ZYSKAJ NIŻSZE CZESNE  O 800 zł I OPŁATĘ REKRUTACYJNĄ 0

DLACZEGO WARTO ?

 

► Sektor energetyczny jest obecnie bardzo dynamicznie zmieniającą i rozwijającą się branżą. Stale poszukiwane są nowe, coraz bardziej efektywne źródła energii. Nowoczesne technologie wytwarzania energii są coraz prężniej rozbudowywane w bardzo szybkim tempie. Stąd wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu elektroenergetyki, którzy dotrzymywaliby kroku  szybkiemu tempu postępujących modyfikacji w tej branży.

 

Studiując na kierunku elektroenergetyka zdobędziesz wiedzę z zakresu najbardziej aktualnych rozwiązań wprowadzanych w sektorze energetycznym, ale również ugruntowaną wiedzę na temat bardziej klasycznych rozwiązań stosowanych w branży. W toku studiów słuchaczom przekazywana jest interdyscyplinarna wiedza z zakresu nauk technicznych związanych z budową, projektowaniem, eksploatacją czy remontem maszyn, ale także zagadnienia związane ze sprzedażą energii oraz pracy z urządzeniami instalacji elektrycznych.

 

Zostając absolwentem kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji na specjalności elektroenergetyka zostaniesz przygotowany do pracy w wielu różnorakich firmach: min. w przedsiębiorstwach zajmujących się wytwarzaniem energii, firmach konsultingowych, organizacjach trudniących się zarządzaniem energetyką.

 

W czasie studiów będziesz miał możliwość wzięcia udział w bezpłatnych kursach i szkoleniach finansowanych ze środków UE podnoszących Twoje kompetencje na rynku pracy.

 

Wybrane przedmioty specjalnościowe:

 

  • Projektowanie systemów elektroenergetycznych produkcji
  • Prawo energetyczne
  • Energetyka jądrowa i gazowa
  • Wykorzystanie energii odnawialnej w systemach elektroenergetycznych
nazwa kierunkuZarządzanie i Inżynieria Produkcji
poziom studiówstudia I stopnia
tryb studiówstudia stacjonarne i niestacjonarne
uzyskany tytuł zawodowyinżynier produkcji
czas trwania studiów7 semestrów
Stacjonarne i niestacjonarne:
440 PLN   390 PLN miesięcznie / I i II semestr     PROMOCJA DO 30.04.2020
Rejestracja online