Bezpłatne warsztaty artystyczne dla młodzieży - Sopocka Szkoła Wyższa
Bezpłatne warsztaty artystyczne dla młodzieży - Sopocka Szkoła Wyższa
29427
post-template-default,single,single-post,postid-29427,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Bezpłatne warsztaty artystyczne dla młodzieży

Bezpłatne warsztaty artystyczne dla młodzieży

Fundacja Mikroakademia i Sopocka Szkoła Wyższa zapraszają na BEZPŁATNE warsztaty artystyczne dla młodzieży w wieku 12-16 lat realizowane w ramach projektu „Młodzieżowy College Kreatywności i Innowacyjności” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Termin: 24-28 czerwca, od godziny 9.00 do 15.00 (poniedziałek do 16.00)

Gdzie: Sopocka Szkoła Wyższa, ul. Rzemieślnicza 5 w Sopocie.

W programie:

  • Cześć Leo! – uczestnicy poznają projekty Leonarda da Vinci i spróbują jakiś zbudować.
  • Mozaika – uczestnicy z kolorowych kształtów geometrycznych np. trójkątów i prostokątów układają obrazy. Warsztaty uzupełnione o zajęcia z historii sztuki.
  • Sztuka na ścianie, czyli byliśmy jaskiniowcami – warsztaty graffiti, uczestnicy zbudują jaskinię i ozdobią jej ściany malunkami. Warsztaty uzupełnione o zajęcia z historii sztuki, pokazujące, że ludzie opisywali świat za pomocą obrazków od zarania dziejów.
  • Piękna litera – Warsztat kaligrafii wzbogacony o elementy historii sztuki. Uczestnicy własnoręcznie wykonają tabliczkę z pismem klinowym, zgłębią tajemnice średniowiecznej uncjały i wydrukują własne monogramy. W trakcie pracy poznają historię sztuki literniczej i kaligrafii.
  • Anielskie warsztaty – Niespodzianka Hospicjum Pomorze Dzieciom

Trzeba jeszcze dodać, że pierwszym etapem uczestnictwa w projekcie jest Indywidualna rozmowa wstępna prowadzona przez doradcę zawodowego. Doradca na podstawie testów diagnostycznych oraz wywiadu pogłębionego przeprowadzi badanie predyspozycji osobowych i zawodowych, którego celem jest identyfikacja potrzeb szkoleniowych każdego Uczestnika, jego możliwości w zakresie dalszego doskonalenia i rozwijania kompetencji oraz diagnoza jego umiejętności, predyspozycji, problemów społecznych bądź zawodowych.

Warsztaty prowadzą nauczyciele akademiccy Wydziału Architektury Sopockiej Szkoły Wyższej

Zapewniamy obiad, wodę do picia, materiały zużywalne do zajęć.

Uczestnik zobowiązany jest do uczestnictwa w pięciodniowym cyklu zajęć.

Ilość miejsc ograniczona

kontakt: akowalik@ssw.sopot.pl, tel. 601-64-15-11

więcej informacji: http://mcki.mikroakademia.pl

https://www.facebook.com/fundacjamikroakademia/