Budownictwo - studia w SSW - Gdańsk, Sopot, Gdynia
Budownictwo - studia w SSW - Gdańsk, Sopot, Gdynia
23177
page-template-default,page,page-id-23177,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

BUDOWNICTWO

Zarezerwuj sobie miejsce i oszczędź 1800 PLN!

 

DLACZEGO WARTO STUDIOWAĆ BUDOWNICTWO W SSW

DLACZEGO WARTO?

 

 • Budownictwo to specjalność, której ukończenie daje bardzo szerokie możliwości zawodowe i świetną perspektywa na przyszłość zarówno w całym kraju  jak i samym Trojmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia). Budownictwo ogólne daje możliwość podjęcia pracy projektanta, a także wykonawcy budowlanego.  Absolwenci wydziałów budowlanych mogą podjąć zatrudnienie w budownictwie wodnym, inwentarskim i ziemnym, co daje szerokie możliwości zawodowe.

 

 • Absolwenci są przygotowani do kierowania zespołami i firmami budowlanymi – projektowymi i wykonawczymi, do prowadzenia remontów obiektów budowlanych, nadzorowania i zarządzania procesami budowlanymi, organizowania produkcji elementów budowlanych, prowadzenia nadzoru wykonawstwa budowlanego oraz ustawicznego samokształcenia i doskonalenia zawodowego.

 

 • Absolwenci mogą podejmować pracę w biurach projektowych, firmach wykonawczych, w przemyśle materiałów budowlanych oraz w jednostkach administracji państwowej i samorządowej, związanych z budownictwem, a także jako przedstawiciele handlowi i doradcy techniczni firm.

 

 • Studiując w SSW na specjalności budownictwo studenci mają możliwość odbywania studenckich praktyk i staży w firmach trójmiejskich (Gdańsk, Gdynia, Sopot), z którymi Sopocka Szkoła Wyższa współpracuje. Praktyki i staże to doskonała okazja do poznania rynku pracy, firm budowlanych, czy biur projektowych. Znaczny odsetek absolwentów budownictwa deklaruje, że rozwój ich kariery zainicjowany był, przez kontakty zdobyte w czasie studiów.

 

Wybrane przedmioty specjalnościowe:

  • Technologia budownictwa
  • Kosztorysowanie
  • Podstawy architektury
  • Projektowanie i montaż
  • Prawo budowlane
nazwa kierunkupoziom studiówtryb studiówuzyskany tytuł zawodowyczas trwania studiów
Zarządzanie i Inżynieria Produkcjistudia I stopniastudia stacjonarne i niestacjonarneinżynier produkcji7 semestrów

Stacjonarne – 2400 PLN / semestr                  2200 PLN /semestr    PROMOCJA do 31.07.2018


Niestacjonarne – 2400 PLN / semestr            2200 PLN /semestr  PROMOCJA do 31.07.2018


Płatność w  12 ratach –  420  PLN                   380 PLN / rata    PROMOCJA do 31.07.2018

Aplikuj już dzisiaj!