WERSJA ANGIELSKA WERSJA ROSYJSKA
[layerslider id="5"]
« Cofnij 

AKTUALNOŚCI


Dziecięcy Uniwersytet na Sopockiej Szkole WyższejDlaczego wulkany wybuchają? Dlaczego mydło myje, a proszek pierze? Jak zbudować most ze słomek? Dlaczego Kasia ma piegi a Ania dołeczki w policzkach? Na te i wiele innych pytań wspólnie z dziećmi znajdziemy odpowiedź na pierwszym w Chojnicach Uniwersytecie Dziecięcym  „Chojnicki College Kreatywności i Innowacyjności”. Na całkowicie bezpłatne zajęcia w formie akademickiej zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6-16 lat mieszkające w powiecie chojnickim i człuchowskim. Rodziców zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Rodzic na miarę czasów”, na których podpowiemy m.in. , jak uniknąć uzależnienia dziecka od gier komputerowych i  jak zrozumieć świat nastolatka.

czytaj dalej

Postępowanie ofertoweW związku z realizacją projektu „Zwiększamy kompetencje pomorskich pracowników” zapraszamy do składania ofert na przygotowanie i przeprowadzenie kursów: postawy rachunkowości lub/oraz kadry i płace

zapytanie ofertowe_kursy jesień 2018

załączniki w wersji edytowalnej_2018

 

Stypendia na rok akademicki 2018/2019Prosimy o  zapoznanie się z terminami składania podań o stypendia Rektora, socjalne, dla osób niepełnosprawnych oraz jednorazowych zapomóg finansowych, przyznawanymi na rok akademicki 2018/2019.

Wnioski do pobrania oraz regulamin przyznawania pomocy materialnej dostępny jest na Iliasie oraz na stronie internetowej w zakładce „Dla studentów i pracowników” w katalogu „Pomoc materialna”.

czytaj dalej

Finanse osobiste na plus! Bezpłatne warsztaty ekonomiczne dla szkółCzym się różni inwestowanie od oszczędzania? Jak mądrze dysponować kieszonkowym? Jak jest skonstruowany domowy budżet? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas bezpłatnych warsztatów „Finanse osobiste na plus!”  dla uczniów szkół podstawowych powiatu chojnickiego. Wiedza zdobyta podczas warsztatów przyda się do przygotowania szkolnej pracy konkursowej i do wygrania międzyszkolnego turnieju! Nagroda główna: bezpłatny wyjazd do Centrum Pieniądza im. Sławomira Skrzypka w Narodowym Banku Polskim oraz nagrody rzeczowe.

czytaj dalej

3…2…1… Studiujemy!indeks

3-letnie studia licencjackie z ekonomii, 2-letnie studia magisterskie z finansów i rachunkowości oraz 1-roczne studia podyplomowe np. z kadr i płac. Wybierz studia  w Sopockiej Szkole Wyższej w Chojnicach i przekonaj się jak wiele możesz zyskać!

czytaj dalej

Z dyplomem w świat!21 licencjatów ekonomii oraz 23 magistrów finansów i rachunkowości – takimi tytułami zawodowymi studenci Sopockiej Szkoły Wyższej studiujący w Chojnicach zakończyli kilkuletni okres studiów. Egzaminy dyplomowe zostały przeprowadzone w dniach 14, 15 i 21 lipca.

czytaj dalej

Pierwsze egzaminy dyplomowe 2018 roku za nami!Egzamin dyplomowy jest ważnym momentem w życiu każdego studenta. Jest ukoronowaniem kilkuletniego okresu studiów a uzyskany dyplom zwiększa szansę na sukces zawodowy. Nie inaczej było w przypadku studentów, którzy ósmego lipca przystąpili do obrony prac licencjackich i magisterskich.

czytaj dalej

Bezpłatne kursy w 2018 roku – Zwiększamy kompetencje pomorskich pracowników!logo pion 2014

Sopocka Szkoła Wyższa we współpracy z Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach, otrzymała dofinansowanie na realizację projektu „Zwiększamy kompetencje pomorskich pracowników”. Dzięki temu w 2018 roku  pracownicy sektora małych i średnich przedsiębiorstw (w tym osoby prowadzące działalność gospodarczą) mogą skorzystać z bogatej oferty bezpłatnych kursów i szkoleń, mających na celu zdobycie kwalifikacji oraz kompetencji niezbędnych na rynku pracy. Nasze kursy i szkolenia to doskonała okazja, aby bezpłatnie zwiększyć i wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy.

czytaj dalej


Wydarzenia archiwalne
Wszystkie z 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004
Sopocka Szkoła Wyższa
ul.Młodzieżowa 44, 89-604 Chojnice
tel. (52) 334-14-50, (52) 397- 31- 75
Konto bankowe: 37 15001706-1217000528570000

© 2004-2014 Sopocka Szkoła Wyższa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by Trójwizja.
Nasi partnerzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress