WERSJA ANGIELSKA WERSJA ROSYJSKA
[layerslider id="5"]
« Cofnij 

AKTUALNOŚCI
Z okazji  świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym studentom: tym małym z Uniwersytetu Dziecięcego i ich rodzicom, tym dużym studiującym na studiach licencjackich, magisterskich i podyplomowych i ich rodzinom, naszym Wykładowcom oraz wszystkim osobom zaprzyjaźnionym i współpracującym  z Sopocką Szkołą Wyższą, składamy życzenia zdrowia i i wszelkiej pomyślności. Niech przy wigilijnym stole nie zabraknie ludzi, którzy są nam bliscy,niech ustąpią troski i zmartwienia, a radość towarzyszy przez  święta i cały 2019 rok

Rektor  prof. dr hab. Teresa Martyniuk
Kanclerz mgr Maria Basandowska

Przygoda z nauką – Chojnicki College Kreatywności i InnowacyjnościPodwodne wulkany, chemiczna coca-cola a nawet twórcza dziura w kartce papieru – naukę można zdobywać na różne sposoby. Najlepiej jednak jeśli nauka jest zabawą. Taka myśl przyświecała nam, kiedy tworzyliśmy pierwszy w Chojnicach bezpłatny uniwersytet dla dzieci pod nazwą „Chojnicki College Kreatywności i Innowacyjności”. Czy nam się udało? Niech przemówią zdjęcia!

czytaj dalej

Finanse osobiste na plus!Skąd wzięły się pieniądze, kiedy powstały pierwsze banki i jak gospodarować własnymi finansami? Wydział Zamiejscowy w Chojnicach Sopockiej Szkoły Wyższej wspólnie z Narodowym Bankiem Polskim realizuje projekt „Finanse osobiste na plus!”, skierowany do uczniów szkół podstawowych powiatu chojnickiego.

czytaj dalej

Wiedza, która procentuje. Inauguracja roku akademickiego 2018/2019Już po raz 13. na Wydziale Zamiejscowym w Chojnicach zabrzmiało dumne „Gaudeamus igitur”, inaugurujące nowy rok akademicki. Dla świeżo upieczonych studentów to nowy etap w życiu. 13 października 2018 r. Rektor Sopockiej Szkoły Wyższej prof. Teresa Martyniuk odebrała od studentów pierwszego semestru uroczyste ślubowanie, a absolwentom wręczyła dyplomy zdobycia tytułu licencjata ekonomii.

czytaj dalej

Inauguracja roku akademickiego 2018/2019Już po raz dwunasty w Chojnicach zabrzmi dumne „Gaudeamus igitur” rozpoczynające nowy rok akademicki 2018/2019. Ważnym elementem uroczystości będzie  wręczenie dyplomów tegorocznym absolwentom studiów licencjackich.  Studentów, wykładowców, sympatyków Sopockiej Szkoły Wyższej, absolwentów oraz ich bliskich, którzy zechcieliby towarzyszyć im w tej przyjemnej chwili zapraszamy 13.10. 2018 na godz. 10:00 do auli Szkoły Podstawowej nr 8 w Chojnicach. Wykład inauguracyjny „Obszar metropolitalny Gdańsk – Gdynia-Sopot stymulatorem dla całego Regionu Pomorskiego” wygłosi dr Zbigniew Canowiecki, Prezydent Pracodawców Pomorza. Uroczystość wzbogaci koncert Chóru Sopockiej Szkoły Wyższej „MUNDUS CANTAT”.

Dziecięcy Uniwersytet na Sopockiej Szkole WyższejDlaczego wulkany wybuchają? Dlaczego mydło myje, a proszek pierze? Jak zbudować most ze słomek? Dlaczego Kasia ma piegi a Ania dołeczki w policzkach? Na te i wiele innych pytań wspólnie z dziećmi znajdziemy odpowiedź na pierwszym w Chojnicach Uniwersytecie Dziecięcym  „Chojnicki College Kreatywności i Innowacyjności”. Na całkowicie bezpłatne zajęcia w formie akademickiej zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6-16 lat mieszkające w powiecie chojnickim i człuchowskim. Rodziców zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Rodzic na miarę czasów”, na których podpowiemy m.in. , jak uniknąć uzależnienia dziecka od gier komputerowych i  jak zrozumieć świat nastolatka.

czytaj dalej

Postępowanie ofertoweW związku z realizacją projektu „Zwiększamy kompetencje pomorskich pracowników” zapraszamy do składania ofert na przygotowanie i przeprowadzenie kursów: postawy rachunkowości lub/oraz kadry i płace

zapytanie ofertowe_kursy jesień 2018

załączniki w wersji edytowalnej_2018

 

Stypendia na rok akademicki 2018/2019Prosimy o  zapoznanie się z terminami składania podań o stypendia Rektora, socjalne, dla osób niepełnosprawnych oraz jednorazowych zapomóg finansowych, przyznawanymi na rok akademicki 2018/2019.

Wnioski do pobrania oraz regulamin przyznawania pomocy materialnej dostępny jest na Iliasie oraz na stronie internetowej w zakładce „Dla studentów i pracowników” w katalogu „Pomoc materialna”.

czytaj dalej


Wydarzenia archiwalne
Wszystkie z 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004
Sopocka Szkoła Wyższa
ul.Młodzieżowa 44, 89-604 Chojnice
tel. (52) 334-14-50, (52) 397- 31- 75
Konto bankowe: 37 15001706-1217000528570000

© 2004-2014 Sopocka Szkoła Wyższa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by Trójwizja.
Nasi partnerzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress