WERSJA ANGIELSKA WERSJA ROSYJSKA
[layerslider id="5"]
« Cofnij 

Konferencje i seminariaXIV OGÓLNOPOLSKIE SEMINARIUM DOKTORSKIE
RACHUNKOWOŚCI I FINANSÓW
Gdańsk 23 – 25.IV.2014

Mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnym XIV Ogólnopolskim Seminarium Doktorskim Rachunkowości i Finansów, które odbędzie się w dniach 23 – 25 kwietnia 2014 r. w Hotelu „Posejdon” w Gdańsku. ul. Kapliczna 30. Organizatorami konferencji są Sopocka Szkoła Wyższa oraz Katedra Rachunkowości Uniwersytetu Gdańskiego.

Słowa zaproszenia kierujemy do profesorów oraz doktorantów, którzy zechcieliby w szerokim gronie poddać pod dyskusję założenia przygotowywanych przez siebie prac doktorskich. Oczekujemy na propozycje pełnych koncepcji rozpraw zawierające: temat, uzasadnienie wyboru tematu, cel główny i cele pomocnicze, główną tezę (hipotezę) badawczą, tezy (hipotezy) pomocnicze, a także tok wywodów. Mogą to być dysertacje na różnym poziomie zaawansowania – od wczesnych pomysłów nie do końca jeszcze ukształtowanych, po w pełni przemyślane projekty.

Jestem przekonany, że podobnie jak w latach ubiegłych, XIV Seminarium stanie się okazją do pogłębionych dyskusji naukowych, przyczyniając się do podniesienia poziomu przygotowywanych rozpraw doktorskich.

Przewidujemy, że każde z wystąpień będzie trwało ok. 30 minut z tego 15 min. prezentacja, 15 minut pytania i dyskusja.

Termin zgłoszeń, wnoszenia opłaty oraz nadsyłania tekstów wystąpień mija z dniem 15 lutego 2014 r.

Z poważaniem
Sekretarz Naukowy Konferencji
prof. dr hab. Jerzy Gierusz


 

dokumenty do pobrania:
wskazówki edytorskie
terminarz prac
karta uczestnictwa


Zgłoszenia należy kierować na adres: Sopocka Szkoła Wyższa, 81- 855 Sopot, ul. Rzemieślnicza 5,
tel./fax. 058 550 78 80, tel. 58 555 83 80,
e-mail:rekrutacja@ssw.sopot.pl

 


KONFERENCJA
DOBRE PRAKTYKI KONTROLI ZARZĄDCZEJ W JEDNOSTKACH SEKTORA PUBLICZNEGO POMORZA
SOPOCKA SZKOŁA WYŻSZA 20 września 2013 Sopot

Patronat honorowy:

Sekretarz Stanu
Izabela Leszczyna
Mieczysław Struk Prezydent Miasta Sopotu
Jacek Karnowski

Kontrola zarządcza jest dzisiaj jednym z największych wyzwań modernizacyjnych polskiego sektora publicznego. Narodziła się w 2009 roku, już 4 lata temu, zapisana w Ustawie o finansach publicznych, jej idea została rozwinięta w Standardach Kontroli zarządczej i innych dokumentach. Spowodowała pojawienie się nowych szans dla lepszego funkcjonowania sektora publicznego, ale również nowych obowiązków. Część z jednostek wciąż znajduje się na etapie wdrożenia i poszukuje najbardziej efektywnych rozwiązań. Inne, które wypełniły ustawowy wymóg wprowadzenia kontroli zarządczej, poszukują metod jej doskonalenia.

Celem Konferencji jest umożliwienie przedstawicielom jednostek sektora publicznego Pomorza zapoznanie się z najlepszymi dobrymi praktykami w zakresie wdrażania Kontroli zarządczej w różnych jednostkach sektora publicznego.

Prezentacje i dyskusje praktyków zaproszonych na Konferencje, którzy doskonale znają różne aspekty funkcjonowania kontroli zarządczej, ułatwią uczestnikom jej dalsze doskonalenie, weryfikację własnych rozwiązań i pomysłów, wykorzystanie dobrych praktyk sprawdzonych przez inne jednostki.

Do uczestnictwa w pierwszym tego rodzaju spotkaniu na Pomorzu zapraszamy osoby odpowiedzialne za wdrażanie kontroli zarządczej, pełnomocników ds. kontroli zarządczej, kierowników wszystkich szczebli jednostek sektora finansów publicznych, audytorów wewnętrznych i wszystkich pracowników, zainteresowanych poszerzeniem wiedzy w zakresie Kontroli zarządczej.

Będzie to również okazja do kuluarowych rozmów, wymiany informacji, nawiązywania nowych kontaktów. Mamy również nadzieję na dalszą kontynuację tej niezwykle ważnej dzisiaj dyskusji na kolejnych spotkaniach w Sopockiej Szkole Wyższej.

 

Sekretarz Konferencji
dr Jerzy Podlewski
e-mail: jpodlewski@ssw.sopot.pl

Program
Karta uczestnictwa
Regulamin
 


Zgłoszenia prosimy kierować na adres:
Sopocka Szkoła Wyższa, 81- 855 Sopot, ul. Rzemieślnicza 5,
tel./fax. 058 550 78 80, e-mail: office@ssw.sopot.pl

 
Sopocka Szkoła Wyższa
ul.Młodzieżowa 44, 89-604 Chojnice
tel. (52) 334-14-50, (52) 397- 31- 75
Konto bankowe: 37 15001706-1217000528570000

© 2004-2014 Sopocka Szkoła Wyższa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by Trójwizja.
Nasi partnerzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress