WERSJA ANGIELSKA WERSJA ROSYJSKA
[layerslider id="5"]

Dziecięcy Uniwersytet na Sopockiej Szkole WyższejDlaczego wulkany wybuchają? Dlaczego mydło myje, a proszek pierze? Jak zbudować most ze słomek? Dlaczego Kasia ma piegi a Ania dołeczki w policzkach? Na te i wiele innych pytań wspólnie z dziećmi znajdziemy odpowiedź na pierwszym w Chojnicach Uniwersytecie Dziecięcym  „Chojnicki College Kreatywności i Innowacyjności”. Na całkowicie bezpłatne zajęcia w formie akademickiej zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6-16 lat mieszkające w powiecie chojnickim i człuchowskim. Rodziców zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Rodzic na miarę czasów”, na których podpowiemy m.in. , jak uniknąć uzależnienia dziecka od gier komputerowych i  jak zrozumieć świat nastolatka.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży zostały podzielone na cztery bloki: przyrodniczy „Dzieciaki eksperymenciaki”, innowacji „Einstein informatyki”, przedsiębiorczości „Kariera młodego milionera”, kreacji „Bądź jak Leonardo da Vinci”. Każdy młody student otrzyma indeks, a na zakończenie zajęć prezent tematycznie związany z zajęciami, dzięki któremu będzie mógł dalej pogłębiać naukę w domu. Zajęcia będą odbywały się w weekendy w Wydziale Zamiejscowym w Chojnicach. Zorganizowane grupy szkolne zaprosimy do Sopockiej Szkoły Wyższej do Sopotu.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem projektu i pobrania formularza zgłoszeniowego.

plakat

Regulamin uczestnictwa w projekcie

Formularz zgłoszeniowy dziecko_RODO

Formularz zgłoszeniowy rodzic_RODO

załącznik nr 3 do regulaminu

 

„Chojnicki College Kreatywności i Innowacyjności” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

 

Sopocka Szkoła Wyższa
ul.Młodzieżowa 44, 89-604 Chojnice
tel. (52) 334-14-50, (52) 397- 31- 75
Konto bankowe: 37 15001706-1217000528570000

© 2004-2014 Sopocka Szkoła Wyższa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Design by Trójwizja.
Nasi partnerzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress