Dodatkowy termin nadsyłania portfolio na kierunki architektoniczne! - Sopocka Szkoła Wyższa
37409
post-template-default,single,single-post,postid-37409,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Dodatkowy termin nadsyłania portfolio na kierunki architektoniczne!

Dodatkowy termin nadsyłania portfolio na kierunki architektoniczne!

Szanowni Kandydaci!

Uprzejmie informujemy, że komisja egzaminacyjna zakończyła postępowania kwalifikacyjne na kierunki Architektura I stopnia, Architektura wnętrz I i II stopnia oraz Wzornictwo I stopnia.

Pozostały jeszcze wolne miejsca na wymienione kierunki, dlatego Dziekan WAIS wyznaczył dodatkowy, uzupełniający termin przesyłania portfolio do oceny predyspozycji kandydatów do zawodu: 12 sierpnia 2020.

Termin dosyłania wymaganych dokumentów wraz z portfolio! 12 sierpnia 2020 do godziny 14.00.
Wyniki ocen podane drogą mailową: 17 sierpnia 2020 do godziny 16.00.

Zainteresowanych naborem zapraszamy do rejestracji online oraz dostarczenia dokumentów rekrutacyjnych. Dla celów rekrutacji należy przesłać:

  • ankieta osobowa – w 1 egz.
  • umowa o studiowanie w SSW – w 2 egz. (prosimy o drukowanie dwustronne)
  • zał. nr 1 do umowy – w 2 egz. (prosimy o drukowanie dwustronne)
  • kserokopia świadectwa maturalnego (oryginał do wglądu) – w przypadku aplikacji na studia I stopnia – tegoroczni Maturzyści donoszą świadectwo po wynikach w ciągu 7 dni od wyników matur,
  • 2 jednakowe zdjęcia 3,5×4,5 cm na jasnym tle o wymogach jak do dowodu osobistego,
  • nagrane wyraźne zdjęcia portfolio na studia I stopnia na płytę CD lub pendrive, podpisaną imieniem i nazwiskiem kandydata – czyli 2 prace kolorowe i 2 prace czarno-białe, technika i tematyka dowolna, format powyżej A4 + dodatkowe prace, jeśli kandydat wyraża chęć,
  • wydrukowany i podpisany list motywacyjny do Dziekana Wydziału Architektury, Inżynierii i Sztuki dr inż. arch. Grzegorza Pęczka,
  • wydrukowane potwierdzenie opłaty kwalifikacyjnej w wysokości 150 zł tytułem: opłata rekrutacyjna + imię i nazwisko Kandydata, konto bankowe: 66 150017061217000293250000.
  • oświadczenie o autorstwie prac (pobierz).

Portfolio można przesyłać również na nośnikach pendrive, skąd zostaną nagrane na płytę CD. Jeśli chcą Państwo nagrywać dodatkowe portfolio to prosimy o utworzenie na nośniku folderu “dodatkowe portfolio”. Zapoznaj się z naszym poradnikiem składania portfolio do SSW.

Z tego względu, że nie będzie przeprowadzanej rozmowy z kandydatem, warto aby list motywacyjny był bogaty w treść. List motywacyjny powinien być własnoręcznie podpisany przez kandydata.

Wymagane dokumenty należy przesyłać pocztą polską, kurierem lub zostawić je w naszej “wrzutni”, która stoi w przedsionku wejścia na uczelnię – prosimy wtedy o zapakowanie dokumentów w podpisaną kopertę.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z biurem rekrutacji!