Doradca ds. nieruchomości - Sopocka Szkoła Wyższa
28262
post-template-default,single,single-post,postid-28262,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Doradca ds. nieruchomości

Doradca ds. nieruchomości

Wyobraź sobie miejsce, gdzie zdobędziesz nowe umiejętności, miejsce które będzie dla Ciebie nie tylko pracą ale również przyjemnością i które może dać Tobie w ciągu kilku miesięcy bardzo dobre zarobki?


Właśnie Tyszkiewicz Nieruchomości jest takim miejscem.


Jesteśmy największą, lokalną firmą w województwie pomorskim zajmującą się pośrednictwem w wynajmie i sprzedaży nieruchomości.

 Poszukujemy osób na stanowisko: Doradca ds.nieruchomości

Oddziały: Kościerzyna, Chojnice, Kartuzy (nowo otwarty)

Oferujemy:

  • ponadprzeciętne wynagrodzenie składające się z części stabilizacyjnej i prowizji,
  • pracę w doświadczonym, zgranym i wspierającym się zespole,
  • 30h szkolenie wstępne oraz stałe wsparcie merytoryczne,
  • wygodne biuro, nowoczesne zaplecze informatyczne,
  • aktywną promocję działań poprzez najlepszy zespół marketingowy w nieruchomościach.

Opis stanowiska i zadań:
Twoim zadaniem będzie profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży i kupna nieruchomości. Będziesz wykonywał wolny zawód w oparciu o sprawdzoną markę i know-how. Brak korporacyjnych systemów zarządzania i kontrolowania jest naszą domeną, a ciągły rozwój osobisty jest dla nas ważny.

Poszukujemy osób, które:
Są ambitne i samodzielne w działaniu, mają otwarty umysł na nową wiedzę i doświadczenia, interesująca się rynkiem nieruchomości.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres hr@tyszkiewicz.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tyszkiewicz sp. z o.o. sp.k al.Grunwaldzka 469 23, 80-309 Gdańsk. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a – zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c – przepis prawa – Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.

Każda CV powinna mieć poniższą klauzurę „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.