Druga edycja Wirtualnych Spotkań z Ekspertami SSW! - Sopocka Szkoła Wyższa
37218
post-template-default,single,single-post,postid-37218,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Druga edycja Wirtualnych Spotkań z Ekspertami SSW!

Druga edycja Wirtualnych Spotkań z Ekspertami SSW!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE
NA DRUGĄ EDYCJĘ WIRTUALNYCH SPOTKAŃ Z EKSPERTAMI SSW

Wirtualne Spotkania z Ekspertami SSW to cykl otwartych, bezpłatnych spotkań online, w formie 40 min. webinariów związanych z tematyką danych studiów podyplomowych i jednocześnie nawiązujących do obecnie panującej sytuacji na rynku. Każde spotkanie będzie się w formie interaktywnej, z możliwością zadawania pytań.

Harmonogram Drugiej Edycji Wirtualnych Spotkań:

1. 01.07.2020: „Interim Manager – zawód na nowe czasy”. Prowadzący – Wojciech Iwulski (wykładowca kierunku studiów podyplomowych w SSW Interim Management – nowy wymiar zarządzania, Członek Rady Dyrektorów Stowarzyszenia Interim Managerów).

ZAPISY NA WYDARZENIE: tutaj

2. 08.07.2020: „Mediacyjny niezbędnik HR’owca – czyli jak wykorzystać mediacje w HR”. Prowadząca – Magda Bellwon (wykładowca studiów podyplomowych w SSW HR Manager i Specjalista HR).

ZAPISY NA WYDARZENIE: tutaj

3. 29.07..2020: „5 języków komunikacji z Klientem w marketingu 3.0”. Prowadzące – Beata Zielińska oraz Karolina Różycka (opiekunki merytoryczne studiów podyplomowych w SSW Marketing 3.0 i komunikacja w mediach).

ZAPISY NA WYDARZENIE: tutaj

Serdecznie zapraszamy!