Uni-Logistics - spotkanie z pracodawcą - Sopocka Szkoła Wyższa
31823
post-template-default,single,single-post,postid-31823,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Uni-Logistics – spotkanie z pracodawcą

Uni-Logistics – spotkanie z pracodawcą

Spotkanie z pracodawcą – Uni-Logistics | 27.11.19r., 10:00 – 11:00, s.012/013

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie otwarte z firmą Uni-Logistics – jednym z czołowych przedstawicieli branży logistyczno – spedycyjnej w Polsce.

Program spotkania obejmuje:
1.    Przybliżenie uczestnikom spotkania profilu firmy Uni-Logistic i jej działalności z zakresu spedycji morskiej, lotniczej i transportu drogowego
2.    Omówienie potencjalnych ścieżek rozwoju i przebiegu rekrutacji
3.    Zapoznanie uczestników spotkania z aktualnymi ofertami pracy, praktyk oraz staży (zarówno z obszaru logistyki i spedycji, jak i administracji)

Do udziału w spotkaniu zachęcamy w szczególności te osoby, które aktualnie poszukują pracy, chciałyby zdobyć praktyczną wiedzę na temat funkcjonowania firmy z branży logistyczno – spedycyjnej lub które w trakcie studiów będą zainteresowane udziałem w atrakcyjnie płatnych 3- i 6- miesięcznych stażach dla studentów SSW finansowanych ze środków unijnych (nabór do nowej edycji projektu zostanie ogłoszony już niebawem, jednakże już teraz mogą Państwo zgłaszać swoje wstępne zainteresowanie w Biurze Projektów SSW – pok.017).

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wiadomość zwrotną na adres:   dszubska@ssw.sopot.pl  lub o sms (w treści wpisując imię, nazwisko i “spotkanie U-L”) na numer 504 403 545.

Korzystając z okazji pragniemy Państwa zaprosić również na TARGI PRACY SSW, które odbędą się na naszej uczelni w środę 04 grudnia w godz. 11:00 – 14:00. Wśród firm, które potwierdziły dotychczas swoją obecność, znalazły się m.in. Uni-Logistics, BFI Logistics, Arla, PwC, Arrow, State Street, DNV GL, REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci, Credit Agricole, WOLSKI Architekci, Leroy Merlin. Dodatkowo na naszych Targach znajdą Państwo stanowiska Gdańskiego Urzędu Pracy, punktu informacyjnego Work & Travel USA oraz Akademickiego Biura Karier / Biura projektów, w którym będzie można zasięgnąć więcej informacji na temat projektu stażowego oraz innych planowanych działań.
Działania realizowane w ramach projektu “Rozbudowa usług świadczonych przez Biuro Karier i Promocji Zawodowej w Sopockiej Szkole Wyższej” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.