FINSIM - Liga Akademicka dla studentów kierunków finansowych - nabór trwa - Sopocka Szkoła Wyższa
31235
post-template-default,single,single-post,postid-31235,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

FINSIM – Liga Akademicka dla studentów kierunków finansowych – nabór trwa

FINSIM – Liga Akademicka dla studentów kierunków finansowych – nabór trwa

Interesujesz się bankowością? Weź udział w konkursie międzyuczelnianym! FINSIM – Liga Akademicka dla studentów – to unikalny program szkoleniowy Warszawskiego Instytutu Bankowości w formie konkursu międzyuczelnianego przy wykorzystaniu nowoczesnej symulacji zarządzania bankiem. Studenci mają szansę zdobycia wiedzy praktycznej, certyfikatów i bardzo ciekawych nagród: odpłatne praktyki w Banku Gospodarstwa Krajowego, refundacja kosztu wynajęcia pokoju w akademiku, karty podarunkowe dla 3 najlepszych zespołów (pula 10 tysięcy złoty)!

Poniżej najważniejsze informacje dotyczące tegorocznej edycji ligi: Rekrutacja zespołów do 15 listopada br. (zasady rekrutacji i regulamin konkursu na stronie www.liga.finsim.pl

W konkursie uczestniczą 5-osobowe zespoły złożone ze studentów od III roku studiów I stopnia wzwyż (dopuszcza się udział w zespole max 2 studentów II roku studiów I stopnia), z kierunków bankowość, finanse, ekonomia, zarządzanie lub zbliżonych, legitymujących się dobrymi wynikami w nauce.
* Bezpłatny udział dla 20 zespołów studenckich.
* Sesja inauguracyjna w Warszawie 25 listopada br.
* Gra on-line.
* W Konkursie dopuszcza się udział uczestników poprzednich edycji z zastrzeżeniem, że w nowo zgłoszonym zespole może się znaleźć tylko jedna osoba-uczestnik poprzedniej edycji Konkursu organizowanego przez WIB.

Wszystkie informacje znajdują się na stronie projektu www.liga.finsim.pl
<http://www.liga.finsim.pl>
Fanpage na FB: https://www.facebook.com/FinsimLigaAkademicka/

Studenci Sopockiej Szkoły Wyższej chętni do wzięcia udziału w konkursie proszone są o zgłaszanie się do Pani Dziekan Wydziału Ekonomii i Finansów:
jpioch@ssw.sopot.pl