kadry i płace - studia w SSW - Gdańsk, Sopot, Gdynia
28774
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-28774,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

KADRY I PŁACE – studia dofinansowane z UE

KADRY I PŁACE – SPECJALNOŚĆ DOFINANSOWANA Z UE!

OSZCZĘDŹ 30 % SWOJEGO CZESNEGO!

DLACZEGO WARTO?

 

♦  Sopocka Szkoła Wyższa jest jedną z wiodących nie tylko w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia) ale w całym kraju uczelni kształcących specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości.  Programy studiów SSW są akredytowane przez ACCA czyli największą, najbardziej prestiżową i najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości.

 

♦ W ramach specjalności KADRY I PŁACE na kierunku finanse i rachunkowość otrzymasz otrzymasz nowoczesną wiedzę niezbędną z zakresu obsługi kadrowo płacowej.

 

♦  Rosnące zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu kadr i płac. Stanowiska związane z obsługą kadrowo-płacową istnieją we wszystkich przedsiębiorstwa.  Przeprowadzane analizy rynku pracy wskazują na ogromne zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników z zakresu obsługi płacowo – kadrowej (m.in raport – barometr zawodów 2018). Trójmiasto jest jednym z 4 głównych ośrodków SSC/BPO w Polsce (Trójmiasto, Kraków, Warszawa i Wrocław), gdzie specjaliści z zakresu kadr i płac są bardzo poszukiwani.

 

♦ Studenci specjalności KADRY I PŁACE zapoznają się z zagadnieniami kadrowo – płacowymi oraz uzyskają wiedzę połączoną z praktycznymi umiejętnościami z zakresu prawa pracy, ochrony danych osobowych pracownika, rozliczania wynagrodzeń oraz innych świadczeń pracowniczych, prowadzenia dokumentacji: kadrowej, podatkowej, ZUS, jak również obsługi systemów kadrowo-płacowych.

 

Wybrane przedmioty kierunkowe
♦  rachukowośc finansowa
♦  podatki w przedsiębiorstwie
♦   ewidencja i rozliczanie kosztów
♦   podstawy rachunkowości zarządczej
♦   systemy f-k klasy ERP SAP

 

Wybrane przedmioty specjalnościowe:
♦  dokumentacja kadrowa
♦   formy zatrudnienia pracowników
♦   kadrowo- płacowe rozliczenia publiczno-prawne
♦   księgowe rozliczanie wynagrodzeń
♦   świadczenia pracownicze

 

♦  Tylko dla studentów SSW  kurs Global Business Services Qualification wart 3500 zupełnie za darmo. Zostając studentem SSW kierunku Finanse i Rachunkowość masz możliwość wzięcia bezpłatnego udziału w prestiżowym  144 godzinnym kursie na poziomie menedżerskim – Global Business Services Qualification. Tylko dla studentów SSW koszt kursu  to  O zł. Rzeczywista wartość kursu to aż 3500 zł!. Kurs kończy się certyfikatem. Studiując w SSW, podnosisz swoje kompetencje i jesteś konkurencyjny na rynku pracy.

Tylko dla studentów specjalnoci kadry i płace realizacja kursu SAP – program powszechnie używany w branży finansowej zupełnie za darmo.

 

♦  Zakrojona na szeroką skalę współpraca SSW z międzynarodowym otoczeniem biznesowym pozwala na odbycie praktyk w międzynarodowych firmach i rozpoczęcie kariery zawodowej w najbardziej prestiżowych firmach w Trójmieście  Przy SSW działa Konwent Pracodawców wspierający studentów i absolwentów SSW w wejściu na rynek pracy. Sopocka Szkoła Wyższa współpracuje z takimi firmami jak już od kilku lat światowe firmy czy korporacje takie jak Bayer, Sony Pictures, ThyssenKrupp czy Arla Foods.

 

►Dodatkowy atut kierunku: studiując w SSW zdobywasz kwalifikacje ACCA! –  bardzo cenione kwalifikacje w branży finansowej.

logoAcca

Studia I stopnia na kierunku finanse i rachunkowość dają możliwość zaliczenia modułów F1-F3 i po zaliczeniu on – line modułu etycznego, bez dodatkowych egzaminów, uzyskania kwalifikacji ACCA –Diploma in Accounting and Business.
http://accapolska.pl/

Association of Chartered Certified Accountants, ACCA – międzynarodowa organizacja zrzeszająca specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania.  ACCA to jedna z najbardziej prestiżowych kwalifikacji zawodowych z zakresu finansów i rachunkowości, doceniana przez pracodawców na całym świecie. Dzięki niej będziesz mógł łatwo znaleźć pracę w kraju i za granicą i zwiększysz swoje szanse na awans na kierownicze stanowisko oraz sukces zawodowy.

 

Praca po studiach:
♦   w przedsiębiorstwach produkcyjnych
♦   w przedsiębiorstwach handlowych
♦   w przedsiębiorstwach usługowych
♦   w instytucjach państwowych i samorządowych
♦   w biurach rachunkowych, w biurach doradztwa personalnego

Opinie studentów

Finanse i Rachunkowość

Specjalności

Przedstawiona oferta edukacyjna, a także plan i program mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

nazwa kierunkupoziom studiówtryb studiówuzyskany tytuł zawodowyczas trwania studiów
Finanse i rachunkowośćstudia I stopniastudia stacjonarne i niestacjonarnelicencjat6 semestrów
Raty: 12 rat w roku po 270 PLN (I i II semestr) – Liczba miejsc ograniczona

Stacjonarne: 1470 PLN / I i II semestr zamiast 2350 PLN;   Liczba miejsc ograniczona

1650 PLN / III –  VI semestr zamiast 2350 PLN


Niestacjonarne: 1470 PLN / I i II semestr zamiast 2350 PLN;   Liczba miejsc ograniczona

1650 PLN / III –  VI semestr zamiast 2350 PLN

 

Aplikuj już dzisiaj!