Kierownik robót (specjalista do spraw zieleni) - Sopocka Szkoła Wyższa
24174
post-template-default,single,single-post,postid-24174,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Kierownik robót (specjalista do spraw zieleni)

Kierownik robót (specjalista do spraw zieleni)

P.U. CLEAN – BUD powstało w 1988r., po to aby pomóc Państwu w rozwiązaniu problemów związanych z należytym utrzymaniem stanu sanitarnego Państwa obiektu.
Przedsiębiorstwo nasze tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzątania i gospodarki odpadami oraz rekultywacji zieleni, którzy za podstawowy cel stawiają sobie uzyskanie pełnego zadowolenia klienta poprzez wysoka jakość kompleksowo świadczonych usług, przy spełniających jednocześnie oczekiwaniu Zleceniodawców – warunkach finansowych.

Kierownik robót (specjalista do spraw zieleni)

Zakres obowiązków:
– nadzór nad pracami związanymi z zakładaniem, pielęgnacją terenów zieleni, konserwacją małej architektury miejskiej, tworzenie harmonogramów prac, przydzielanie obowiązków grupom pracowniczym, nadzorowanie przebiegu prac, sporządzanie meldunków z wykonanych prac za poprzedni dzień.
Nasza oferta skierowana jest do absolwentów SSW. Z uwagi na charakter pracy, w naszej ocenie na tym stanowisku najlepiej sprawdził by się mężczyzna, jednak nie jest to wymóg obligatoryjny.
tel. 58 621 47 21
81-506 Gdynia, ul. Halicka 10
e-mail: clean-bud1@wp.pl