Konferencja dziecięca w Chojnicach - Sopocka Szkoła Wyższa
Konferencja dziecięca w Chojnicach - Sopocka Szkoła Wyższa
29561
post-template-default,single,single-post,postid-29561,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Konferencja dziecięca w Chojnicach

Konferencja dziecięca w Chojnicach

Projekt Chojnicki College Kreatywności i Innowacyjności  dobiegł końca. Fantastyczny rok akademicki z kolorową chemią, ozobotami, małym detektywem, światem bakterii czy mikrobitami zakończyliśmy Dziecięcą Konferencją. Mali naukowcy przy pomocy wykładowców pokazali swoim rodzicom kilka eksperymentów z rozkodowaniem pisma, tajemnicami genetyki, suchym lodem i bańkami mydlanymi. Zagrali nawet na bananach!

Konferencję umilił film z zajęć, wystawa fotografii, słodki kącik dla dzieci oraz obecność superbohaterów. Najważniejsza była jednak uroczystość wręczenia dyplomów. Mali absolwenci z rąk Rektor SSW prof. Teresy Martyniuk oraz Dziekan dr Anny Szymczak odebrali dyplomy oraz drobne upominki pozwalające dalej bawić się nauką.

Trudno było żegnać się z naszymi małymi studentami. Towarzyszyliśmy im od jesieni w zajęciach, na których poznawali fascynujący świat nauki, uczyli się kreatywności, pomysłowości, skupienia i cierpliwości. Mamy nadzieję, że spotkamy się z nimi ponownie.

Dziękujemy również Szkole Podstawowej w Rychnowach, Szkole Podstawowej nr 8 w Chojnicach, Szkole Podstawowej w Lichnowach oraz Zespołowi Szkół Społecznych w Człuchowie za udział uczniów w zajęciach.