Kontakt - Sopocka Szkoła Wyższa
1452
page-template-default,page,page-id-1452,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

Sopocka Szkoła Wyższa

ul. Rzemieślnicza 5, 81-855 Sopot

tel. [+48] (58) 550-78-80

email: office@ssw.sopot.pl

Dane kontaktowe

Rekrutacja

STUDIA I i II STOPNIA

tel.: (58) 555 83 80

tel.: 506 474 167  (Aleksandra Machaj)

tel.: 506 474 217 (Aleksandra Machaj)

e – mail: rekrutacja@ssw.sopot.pl

 

REKRUTACJA STUDENTÓW ZAGRANICZNYCH
ANGLOJĘZYCZNYCH (STUDIA I i II STOPNIA)

tel.: (58) 555 83 80

tel.: 573 312 278 (Joanna Pietrzak)

e – mail: jpietrzak@ssw.sopot.pl

 

REKRUTACJA STUDENTÓW ZAGRANICZNYCH
ŚCIANY WSCHODNIEJ (STUDIA I i II STOPNIA)

tel.: (58) 555 83 80

tel.: 509 900 725 (Natalia Padalko)

tel.: 505 139 566 (Karolina Klamann)

e – mail: npadalko@ssw.sopot.pl, kklamann@ssw.sopot.pl

 

STUDIA PODYPLOMOWE

tel.: (58) 555 83 80

tel.: 506 474 167 (Aleksandra Machaj)

tel.: 506 474 217 (Aleksandra Machaj)

e – mail: amachaj@ssw.sopot.pl

 

ORGANIZACJA URUCHOMIONYCH STUDIÓW PODYPLOMOWYCH:
Koordynator Danuta Szymerkowska-Kubik
tel.: 502-639-272
e – mail: dkubik@ssw.sopot.pl

 

Biuro czynne:
poniedziałek  9.00 – 17.00

wtorek              9.00 – 17.00
środa                 9.00 – 17.00
czwartek          9.00 – 17.00
piątek                9.00 – 17.00

sobota                10.00 – 14.00 (21.07 i 28.07. 2017)

Biuro Rektora:

prof. dr hab. Teresa Martyniuk

e-mail: office@ssw.sopot.pl
tel.: (58) 555-83-69
fax (58) 550-78-80
Biuro czynne: poniedziałek, wtorek, piątek 11:00-13.00
W celu spotkania z Panią Rektor, prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty.

Kwestura:

Justyna Lenart

tel.: 509 430 501

tel.: (58) 555 83 73 lub (58) 555 83 74

e-mail: kwestura@ssw.sopot.pl

nr konta uczelni PLN: 66 1500 1706 1217 0002 9325 0000
BZ WBK SA
II Odział Sopot, ul. Chopina 6, Sopot 81-752

 

nr konta uczelni EURO: 77 1500 1706 1217 0005 9276 0000

IBAN: PL  SWIFT/BIG: WBKPPLPP

Dziekanat:

Kontakt:
e-mail: dziekanat@ssw.sopot.pl
tel. (58) 555-83-60
tel. kom. 505-166-560

Dziekanat czynny:

poniedziałek – nieczynny

wtorek 11.00 – 16.00

środa 11.00 – 18.00

czwartek – nieczynny

piątek 11.00 – 16.00

sobota 8.00 – 15.00

niedziela – nieczynny

Dział Kształcenia i Współpracy z Zagranicą:

Danuta Szymerkowska-Kubik

tel.: 502-639-272

e-mail: dkubik@ssw.sopot.pl

tel.: (58) 555 83 88

Dział Marketingu i Promocji:

Joanna Pietrzak

tel.: 58 555 83 80

573 312 278

e-mail: jpietrzak@ssw.sopot.pl

Biuro Kanclerza:

Maria Basandowska

e-mail: kanclerz@ssw.sopot.pl
tel.: (58) 555-83-67
faks (58) 550-78-80
Biuro czynne: poniedziałek – piątek 11:00 -17:00
pierwsza sobota miesiąca 11:00-14:00

Przed napisaniem wiadomości zapoznaj się z polityką prywatności strony i ochroną danych osobowych link

Formularz kontaktowy

Wskazówki dojazdu

Kolejka SKM – przystanek Sopot Wyścigi

Autobus – z Gdańska – 117; 122 (przystanek Sopot- Reja, na żądanie przystanek Smolna)
Autobus – z Gdyni – S; 181; trolejbus 21; 31