Logistyka - studia w SSW - Gdańsk, Sopot, Gdynia
23181
page-template-default,page,page-id-23181,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

LOGISTYKA

DLACZEGO WARTO STUDIOWAĆ LOGISTYKĘ W SOPOCKIEJ SZKOLE WYŻSZEJ ?

 

  • Logistyka to branża która w zglobalizowanym świecie odgrywa coraz większą rolę a co za tym idzie logistycy będą jednymi z najbardziej poszukiwanych pracowników na rynku pracy (m.in Gdańsk, Gdynia, Sopot). Z roku na rok rośnie zapotrzebowanie na dostawców zintegrowanych usług logistycznych, zarówno tych działających lokalnie, jak i potężnych, międzynarodowych graczy.

 

  • Studiując na specjalności logistyka posiądziesz wiedzę z zakresu logistyki oraz zagadnień związanych z planowaniem, projektowaniem, wdrażaniem, realizacją, a w późniejszych etapach kontrolą i nadzorem procesu transportu.

 

  • Zostając absolwentem kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji na specjalności logistyka zostaniesz przygotowany do pracy w firmach o charakterze produkcyjnym i logistycznym a także innych jednostkach gospodarczych oraz administracyjnych, w których wymagana jest wiedza z zakresu logistyki.

 

  • Zakrojona na szeroką skalę współpraca SSW z międzynarodowym otoczeniem biznesowym pozwala na odbycie praktyk w międzynarodowych firmach i rozpoczęcie kariery zawodowej w najbardziej prestiżowych firmach logistycznych w Gdańsku, Gdyni i Sopocie w Trójmieście.

 

  • Program studiów powstał przy współpracy z pracodawcami (Konwent Pracodawców) i profesjonalistami z branży logistycznej zapewniając tym samym przyszłym absolwentom dobry start na rynku pracy.

 

  • W czasie studiów będziesz miał możliwość wzięcia udział w bezpłatnych kursach i szkoleniach finansowanych ze środków UE podnoszących Twoje kompetencje na rynku pracy.

 

Wybrane przedmioty specjalnościowe

Projektowanie procesów produkcyjnych
Projektowanie systemów transportowych
Wsparcie informatyczne logistyki produkcji
Oznaczanie i identyfikacja materiałów w logistyce produkcji

nazwa kierunkupoziom studiówtryb studiówuzyskany tytuł zawodowyczas trwania studiów
Zarządzanie i Inżynieria Produkcjistudia I stopniastudia stacjonarne i niestacjonarneinżynier produkcji7 semestrów

Stacjonarne – 2400 PLN / semestr                  2200 PLN /semestr    PROMOCJA do 31.07.2018


Niestacjonarne – 2400 PLN / semestr            2200 PLN /semestr  PROMOCJA do 31.07.2018


Płatność w  12 ratach –  420  PLN                   380 PLN / rata    PROMOCJA do 31.07.2018

Aplikuj już dzisiaj!