Nominacje i zmiany - Sopocka Szkoła Wyższa
31139
post-template-default,single,single-post,postid-31139,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Nominacje i zmiany

Nominacje i zmiany

Rok akademicki 2019/2020 to rok Jubileuszowy dla Sopockiej Szkoły Wyższej. Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwojowej oraz kadrze złożonej z uznanych naukowców i praktyków w Uczelni nastąpiło bardzo dużo pozytywnych zmian. Uczelnia rozrosła się i poszerzyła swoją ofertę edukacyjną o nowe kierunki i specjalności, które uwzględniły nowe trendy w gospodarce. Współpraca z pracodawcami o którą Uczelnia zawsze bardzo mocno dbała nabrała jeszcze większego rozpędu.

W związku ze zmianami nominację Prorektorską ds. Rozwoju i Kształcenia otrzymała dr Anna Szymczak, prof. nadzw. SSW a dotychczasowe Wydziały zmieniły nazwę. Z dniem 1 października 2019 w SSW mamy Wydziały:

  • Wydział Ekonomii i Finansów (Dziekan dr Joanna Pioch)
  • Wydział Architektury, Inżynierii i Sztuki (Dziekan  dr inż. arch Grzegorz Pęczek; Prodziekan dr inż. arch Ilona Dardzińska)
  • Wydział Międzyuczelniany Biznesowo – Lingwistyczny (Dziekan dr Anna Szymczak, prof. nadzw. SSW)