Płatny Staż w Asseco Data Systems S.A. - Sopocka Szkoła Wyższa
23474
post-template-default,single,single-post,postid-23474,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Płatny Staż w Asseco Data Systems S.A.

Płatny Staż w Asseco Data Systems S.A.

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy.

Płatny Staż

Miasto: Gdynia

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Oferta skierowana do studentów 2, 3 i 4 roku studiów (preferowane kierunki administracyjne, ekonomiczne i nie tylko). Zatrudnienie studentów w oparciu  o umowę zlecenie z okresem próbnym i późniejszym przedłużeniem umowy z wybranymi kandydatami. Praca w charakterze dorywczym tak dostosowana, aby można było ją pogodzić ze studiami min. 4 dni w tygodniu Poszukujemy studentów, którzy chcieli by się podjąć wykonywania niżej wymienionych zadań. Praca odbywałaby się w siedzibie Asseco Data Systems w Gdyni na ulicy Podolskiej 21. Zapewniamy szkolenie oraz przyuczenie do zadań, które będą miały być wykonywane.

CV proszę składać poprzez aplikowanie przez stronę https://kariera.assecods.pl/Oferta/Staz/1290?domyslnaLokalizacjaId=7&lokalizacja=Gdynia lub wysyłając na adres mailowy: dorota.szalecka@assecods.pl

Zakres obowiązków:

  • Obsługa platform (zakładanie kont, upload szkoleń, obsługa zgłoszeń)
  • Testowanie szkoleń e-learningowych
  • Rekrutacja i kompletacja grup szkoleniowych, kontakt z uczestnikami – telefoniczny i mailowy (ponaglenia w wypełnianiu formularzu, ankiet, testów)
  • Obsługa kursów w systemie e-kurs
  • Wysyłka powiadomień o szkoleniach
  • Porządkowanie papierowej dokumentacji szkoleń pod okiem kierowników projektów, skanowanie dokumentacji, tworzenie zestawień i raportów
  • Elektronizacja formularzy, ankiet, testów
  • Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych
  • Obsługa telefonicznych kampanii marketingowych

Zobacz czym się zajmujemy!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku  pod ogłoszeniem.

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A.  z siedzibą w Gdyni ul. Podolskiej 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.