Pojawiła się data rozmowy kwalifikacyjnej na II nabór -> 19.09.19.! - Sopocka Szkoła Wyższa
29803
post-template-default,single,single-post,postid-29803,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Pojawiła się data rozmowy kwalifikacyjnej na II nabór -> 19.09.19.!

Pojawiła się data rozmowy kwalifikacyjnej na II nabór -> 19.09.19.!

Przyszli Studenci SSW!

Uprzejmie informujemy, że pojawił się termin rozmowy kwalifikacyjnej na studia
na kierunkach Architektura I stopnia (stacjonarne i stacjonarne-weekendowe)
i Architektura Wnętrz I i II stopnia (stacjonarne i niestacjonarne) na II nabór na rok akademicki 2019/2020!

Rozmowa z Komisją Rekrutacyjną odbędzie się 19 września w wyznaczonych indywidualnie godzinach dla Kandydatów, którzy zostaną o tym powiadomieni drogą elektroniczną po złożeniu kompletu dokumentów (aplikuj TUTAJ, a następnie dostaniesz dalsze informacje o rekrutacji).

Przed przystąpieniem do rozmowy kwalifikacyjnej proszę pamiętać (jest to niezbędne do podejścia do rozmowy) o przyniesieniu:
– listu motywacyjnego do Dziekana Wydziału Architektury, w którym Kandydat przedstawia wybór uczelni oraz kierunku, swoje zainteresowania, a także ambicje zawodowe,
– nagranym na płytę CD portfolio (z opisem imię, nazwisko, portfolio, kierunek studiów),
– potwierdzeniu dokonania opłaty rekrutacyjnej 150 zł (może być potwierdzenie przelewu lub opłata na miejscu, wyłącznie gotówką).
To wszystko można przynieść najpóźniej do 12 września do biura rekrutacji (p. 004, na lewo od wejścia uczelni).

Bezpośrednio na rozmowę przynoszą Państwo:
informacja dla Kandydatów na I stopień: oryginały portfolio, które Państwo budują. Portfolio powinno składać się z 4 prac: 2 kompozycje kolorowe (malarskie), 2 kompozycje czarno-białe (szkice, węgiel etc.) w formacie powyżej a4 w technice i tematyce dowolnej. Proszę pamiętać, że można przynieść fakultatywne prace, zawsze będzie to dla Państwa na plus.
informacja dla Kandydatów na II stopień: portfolio, na które składa się Państwa dorobek artystyczny z zakresu architektury i sztuki, w tym praca dyplomowa z I stopnia (w oryginale).

 

Czym jest dodatkowe portfolio?
Jeśli interesują Cię wszelakie obszary dziedzin artystycznych, czerpiesz z tego przyjemność i jest to Twoim hobby, to pokaż Komisji swoje prace! Rzeźbisz? Projektujesz grafiki lub wnętrza? Może lubisz ceramikę? A może robisz ludziom portrety fotograficzne lub tatuaże? Pochwal się tym! Docenimy każdą formę sztuki, którą zaprezentujesz. Jeśli jesteś już czynny zawodowo, pokaż swoje dotychczasowe doświadczenie i dorobek artystyczny!
Dodatkowe portfolio można przynieść w oryginałach (zawsze daje lepszy efekt 🙂 lub na nośniku elektronicznym, ponieważ w salach będą dostępne komputery.

 

 

Stresujesz się? Boisz się, że pomyślnie nie przejdziesz rozmowy? Nasza rada:
kto nie ryzykuje, ten nie zostaje architektem!
A my jesteśmy tu po to, abyś uwierzył we własne zdolności 🙂
Kandydatów czeka poczęstunek i wsparcie moralne Biura Rekrutacji 💪

Kandydacie! Masz jeszcze jakieś pytania? 👉 rekrutacja@ssw.sopot.pl, pytaj śmiało!

Życzymy owocnego budowania portfolio i do zobaczenia w biurze rekrutacji!