Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna w SSW - Sopocka Szkoła Wyższa
32984
post-template-default,single,single-post,postid-32984,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna w SSW

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna w SSW

19 lutego 2020 roku w SSW odbyło się spotkanie przedstawicieli Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z Władzami SSW, Biurem Projektów i Akademickim Biurem Karier.

Poznać, zrozumieć, podjąć wyzwanie – to słowa klucze spotkania zainicjowanego przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną we współpracy z Sopocką Szkołą Wyższą, dedykowanego przedsiębiorcom, którzy chcą inwestować w rozwój i pozyskanie nowych pracowników. Dialog na temat konkretnych realnych potrzeb pracodawców w aktualnej sytuacji na rynku pracy na Pomorzu był głównym celem spotkania. Omawiano perspektywy zatrudnienia po ukończeniu poszukiwanych kierunków studiów oraz plany warsztatów i praktyk. A wszystko to po to aby pracownicy mogli dopasować swoje nowe kompetencje do potrzeb rynku a pracodawcy mieli zaangażowanych pracowników o najwyższych kwalifikacjach w swojej branży.