Porozumienie między SSW a Gminą Przywidz podpisane - Sopocka Szkoła Wyższa
31242
post-template-default,single,single-post,postid-31242,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Porozumienie między SSW a Gminą Przywidz podpisane

Porozumienie między SSW a Gminą Przywidz podpisane

26 października 2019 r. podpisane zostało porozumienie ramowe o współpracy zawarte pomiędzy Sopocką Szkołą Wyższą a Gminą Przywidz.

W ramach przedmiotowej współpracy strony przewidują następujące działania:
1. Objęcie przez Uczelnię patronatem wybranych kierunków kształcenia w
Gminie Przywidz w szczególności poprzez:
-wsparcie merytoryczne nauczycieli; współtworzenie, doradztwo, opiniowanie i ewaluację programów
edukacyjnych; wspieranie i doskonalenie przez przez kadrę SSW uczniów oraz nauczycieli szkół gminnych poprzez prowadzenie wykładów otwartych, wykładów i ćwiczeń dla uczniów oraz udziału w imprezach edukacyjnych; umożliwienie uczniom łączenia nauki w szkole z udziałem w realizowanych projektach.
2. Włączanie społeczności senioralnych Gminy Przywidz w zajęcia organizowane w Sopockiej Szkole Wyższej.
3. Podnoszenie kompetencji dorosłych mieszkańców Gminy Przywidz poprzez kierowanie otwartej oferty uczestnictwa w kursach i szkoleniach realizowanych przez Sopocką Szkołę Wyższą.
4. Upowszechnianie informacji dotyczących podjętej współpracy w lokalnym środowisku oraz promowanie oferty edukacyjnej Uczelni na terenie Gminy Przywidz.