POZNAJ FASHION DESIGN Z MARKĄ MOODO - Sopocka Szkoła Wyższa
30198
post-template-default,single,single-post,postid-30198,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

POZNAJ FASHION DESIGN Z MARKĄ MOODO

POZNAJ FASHION DESIGN Z MARKĄ MOODO

Hasło przewodnie spotkania

POZNAJ FASHION DESIGN Z MARKĄ MOODO

„Moda, w której nie można wyjść na ulicę nie jest modą” Coco Chanel 

Sopocka Szkoła Wyższa wraz z Moodo Urban Fashion Mode, partnerem studiów podyplomowych Fashion Design – Projektowanie Ubioru, serdecznie zapraszają na wyjątkowe spotkanie, podczas którego będzie można poznać tajniki branży modowej i zawodu Projektanta Mody.

Spotkanie odbędzie się dnia 06.09.2019 r. w godz. 17.00 – 19.00 w siedzibie firmy Moodo
ul. Kartuska 418B, 80-125 Gdańsk.

Harmonogram spotkania:

17.00-17.15 – powitanie uczestników spotkania przez przedstawicielki firmy Moodo i Sopockiej Szkoły Wyższej

17.15-17.30 – przedstawianie oferty programowej studiów podyplomowych Fashion Design – Projektowanie Ubioru – Małgorzata Gawrysiak Bańkowska, Izabela Bednarska (Sopocka Szkoła Wyższa)

17.30-18.00 – przedstawicielki firmy Moodo opowiedzą o marce Moodo oraz pracy w firmie odzieżowej, ze szczególnym uwzględnieniem realiów pracy Projektantów Mody – Jolanta Gierszewska, Agnieszka Flisikowska (Moodo)

18.00- 18.30„Projektant Mody na rynku pracy” – interaktywny wykład poprowadzi Pani Agnieszka Flisikowska – coach zmiany, doradca zawodowy, wykładowca z ponad 15 letnim doświadczeniem w obszarze HR

18:30 -19.00 – losowanie nagród – do wygrania nagrody niespodzianki od firmy Moodo i voucher na 90 min. sesję indywidualną z coachem Agnieszką Flisikowska (temat sesji będzie ustalony z osobą, która otrzyma voucher), networking przy kawie.

Każdy z uczestników eventu otrzyma upominek od Firmy Moodo!

Informacje o organizatorach

Moodo Urban Fashion Mode jest prężnie rozwijającą się firmą i marką z ponad 130-ma jednostkami franczyzowymi w Polsce oraz ponad 100-tką partnerów handlowych w kraju, Czechach i Słowacji, współpracującą również z agencjami handlowymi w Rosji, na Ukrainie i Białorusi. Marka Moodo dedykowana nowoczesnym kobietom, ceniącym sobie niebanalny styl, komfort i wygodę łączy nurt casual z fashion nawiązując do najnowszych trendów ze świata mody: https://moodo.pl/ (sklep internetowy moodo)

https://franczyza.moodo.pl/  (o firmie)

Przedstawicielki firmy Moodo

Jolanta Gierszewska – Manager produktu z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży odzieżowej. Od kilku lat Product Manager Firmy Moodo. Odpowiada za pracę 15 osób: Projektantów, Technologów i Kupców. Ważną część jej pracy stanowi zarządzanie produktem od momentu jego powstania do zwrotu towaru na magazyn. Pani Jolanta wraz ze swoim Zespołem odpowiada za spójność i wizerunek kolekcji Moodo.

Agnieszka Flisikowska – od prawie 20 lat pracuje jako wykładowca, trener i coach biznesu oraz HR-owiec. Szczególnie bliskie są jej mechanizmy, które kierują ludźmi w ich wyborach oraz blokady, który ich blokują w działaniach.  Główny element pracy Agnieszki z ludźmi, to uważność na drugiego Człowieka oraz „głębokie słuchanie”, jako najważniejszy element szacunku do Człowieka i Jego spraw.

Sopocka Szkoła Wyższa

Sopocka Szkoła Wyższa to uczelnia reagująca na potrzeby rynku pracy. Atrakcyjność prowadzonych przez uczelnię studiów podyplomowych zapewnia wysoce wykwalifikowana kadra oraz doskonale opracowane programy dydaktyczne. Co roku wprowadzane są nowe kierunki studiów podyplomowych z różnych branż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://www.ssw-sopot.pl/studia-podyplomowe/

Przedstawicielki Sopockiej Szkoły Wyższej

Małgorzata Gawrysiak Bańkowska – opiekun merytoryczny kierunku Fashion Design – Projektowanie Ubioru

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi. Karierę zawodową rozpoczęła pracą w charakterze asystenta scenografa przy filmie „Seksmisja” Juliusza Machulskiego. W latach 1989 – 2000 podjęła współpracę w charakterze reżysera i stylisty z Agencją Telimena Models oraz Moda Forte podczas organizowanych pokazów i prezentacji. Jednocześnie zrealizowała projekty i prowadziła nadzór wykonawczy dwóch salonów firmowych Domu Mody Telimena. Współpracowała z Fundacją Rozwoju Przedsiębiorczości, Wojewódzkim Ośrodkiem Kształcenia Zawodowego „Wiedza”, Salonami Urody „Gabriel” jako wykładowca z zakresu historii i stylizacji mody. W roku 2000 rozpoczęłam pracę w Domu Mody „Skórska” również w charakterze projektanta oraz na stanowisku wykładowcy w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania. W roku 2005 została powołana przez J.M. Rektora tej uczelni do pełnienia funkcji Kierownika Katedry Projektowania Tkaniny i Ubioru.

Izabela Bednarska – manager ds. studiów podyplomowych i szkoleń w Sopockiej Szkole Wyższej.

Manager z doświadczeniem w sprzedaży w branży usługowej, finansowej i edukacyjnej. W ciągu ponad 15 lat przeszła ścieżkę kariery od specjalisty do kierownika sprzedaży. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje sprzedaż, budowanie i zarządzanie strukturami sprzedaży, szkolenia z zakresu budowania relacji, wizerunku, doskonalenia technik sprzedaży oraz procesu sprzedaży.

Wydarzenie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona!

Wymagana rejestracja: https://evenea.pl/event/836715-3/