Praktyka/Praca w Księgowości - Sopocka Szkoła Wyższa
23263
post-template-default,single,single-post,postid-23263,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Praktyka/Praca w Księgowości

Praktyka/Praca w Księgowości

Kim jesteśmy?

Centrum Usług Księgowych BPO sp. z o.o. sp. k. jest młodą firmą świadczącą usługi księgowe i kadrowo-płacowe działającą jako firma outsourcingowa zarówno w modelu klasycznym jak i w nowoczesnym modelu on-line. Działamy głównie na terenie Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Starter w Gdańsku.

Kogo szukamy?

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych praktyką/pracą w obszarze księgowości. Do głównych zadań do wykonania należało będzie wykonywanie codziennej pracy księgowej/księgowego. Czyli: ocena dokumentów źródłowych, wprowadzanie ich do oprogramowania Comarch Optima, generowanie miesięcznych raportów, archiwizowanie dokumentacji zgodnie z wytycznymi.

Czego wymagamy?

Nie wymagamy od kandydata doświadczenia. Zależy nam bardziej na posiadaniu zainteresowań/predyspozycji do pracy w zawodzie księgowej/księgowego. Chodzi nam o osoby, które z jednej strony zainteresowane są rachunkowością, podatkami a z drugiej są: dokładne, lubią pracę z liczbami, potrafią przez dłuższy czas skoncentrować swoją uwagę na jednym zadaniu. Dodatkowo wymagamy od kandydatów chęci do dalszego rozwoju posiadanej przez siebie wiedzy/umiejętności.

Co oferujemy?

Możliwość poznania realiów pracy w zawodzie księgowej/księgowego. Podjęcie praktyki/pracy w CUK BPO sp. z o.o. sp. k. będzie oznaczało wykonywanie zadań, realizowanych na co dzień normalnie w pracy w dziale księgowości. Wszystko to w sympatycznej atmosferze, w młodym zespole, w fajnym miejscu w Starterze w Gdańsku. Dla najlepszych przewidujemy możliwość kontynuowania współpracy na podstawie umowy o pracę.

Dodatkowe informacje:

Więcej na nasz temat dowiesz się ze strony internetowej: http://www.cukbpo.pl/ Czekamy na Wasze zgłoszenia (wystarczy CV), które prosimy przesyłać na adres: biuro@cukbpo.pl w terminie do 15-tego stycznia 2018 r.