Praktyki zagraniczne - Sopocka Szkoła Wyższa
16145
page-template-default,page,page-id-16145,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Praktyki zagraniczne

Na stronie www.erasmus.org.pl/strefa-studenta/oferty-praktyk-zagranicznych zamieszczone są oferty praktyk dla studentów napływające do Agencji Narodowej Programu ERASMUS.

 

Zachęcamy wszystkich do aplikowania o miejsce.

 

Od lat zapewniamy miejsca praktyk finansowane z programu ERASMUS (obecnie ERASMUS+) wszystkim chętnym studentom. Jest tylko jeden warunek – student sam pozyskuje miejsce praktyki, bo z aplikowaniem o praktykę jest tak, jak z aplikowaniem o pracę – pracodawca określa profil kandydata.

 

Jest jednak jeden wyjątek. Dotyczy on studentów architektury krajobrazu. Na podstawie posiadanej umowy współpracujemy z OPW Office of Public Works w Dublinie w Irlandii (administratorem St. Stephen’green Park i Pfoenix Park). W firmie tej mogą znaleźć miejsce praktyki również studenci ekonomii i finansów i rachunkowości.

 

PODANIE O UDZIAŁ W PROGRAMIE ERASMUS+