Praktykuj umiejętności! Program staży dla studentów Sopockiej Szkoły Wyższej - Sopocka Szkoła Wyższa
24116
post-template-default,single,single-post,postid-24116,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Praktykuj umiejętności! Program staży dla studentów Sopockiej Szkoły Wyższej

Praktykuj umiejętności! Program staży dla studentów Sopockiej Szkoły Wyższej

Sopocka Szkoła Wyższa ogłasza rekrutację do projektu “Praktykuj umiejętności! Program staży dla studentów Sopockiej Szkoły Wyższej”, współfinansowanego ze środków europejskich, w ramach którego oferuje swoim studentom 3 miesięczne, płatne staże zawodowe.

Nabór na Wydziale Ekonomiczno-Społecznym prowadzony jest w trybie ciągłym wśród studentów ostatnich czterech semestrów studiów I i II stopnia, natomiast na Wydziale Architektury ofertę staży kierujemy w tym roku przede wszystkim do studentów 6 semestru studiów I stopnia oraz do studentów 2 semestru studiów II stopnia.

Aby wziąć udział w projekcie należy złożyć w Biurze Projektu wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Dodatkowo, dla studentów kierunków architektonicznych, przygotowana została lista firm chętnych do przyjęcia studentów na staż (lista dostępna w gablocie przy portierni oraz na stronie SSW). Student zainteresowany stażem w jednej z nich, poza wypełnionym formularzem, powinien dostarczyć do Biura Projektu również swoje CV, list motywacyjny oraz pisemne uzasadnienie wyboru dwóch firm, w których ubiega się o staż.

Regulamin projektu, wzory dokumentów oraz informacje o zasadach rekrutacji i wynagrodzeniu w trakcie odbywania stażu dostępne są na stronie https://www.ssw-sopot.pl/platne-staze/ .

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w stażu zapraszamy do kontaktu z Biurem Projektu (pok. 17 lub mail: wnowik@ssw.sopot.pl).