PROCUREMENT OFFICER - Sopocka Szkoła Wyższa
23953
post-template-default,single,single-post,postid-23953,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

PROCUREMENT OFFICER

PROCUREMENT OFFICER

Kemira jest globalną firmą chemiczną obsługującą klientów z branż intensywnie korzystających z wody. Oferujemy doświadczenie i produkty chemiczne, które pozwalają naszym klientom wydajniej korzystać z wody, energii i surowców. Nasza kultura organizacyjna zakłada osiąganie celów poprzez współpracę oraz rozwój potencjału każdego pracownika, dzięki czemu – przy zastosowaniu innowacyjnych technologii – mamy wpływ na to, jak wyglądać będzie przyszłość.

Jeśli wyróżniają Cię: ciekawość, chęć ciągłego doskonalenia się oraz innowacyjny sposób myślenia, chętnie Cię poznamy.

Poszukujemy osoby na stanowisko Procurement Officer z językiem angielskim do Działu Zamówień w centrum biznesowym Kemira Gdańsk. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przetwarzanie w systemie danych dotyczących dostawców, surowców i materiałów wykorzystywanych przez organizację, zarządzanie warunkami zamówień, tj. terminami płatności, cenami, dokumentacją, wspieranie użytkowników systemu SAP w rozwiązywaniu bieżących problemów.

Dział Zamówień składa się z trzech zespołów: Services, Execution and Distribution Replanishment Planning. Zespół ds. Zamówień w Gdańsku obsługuje region EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka).

Centrum Biznesowe Kemira Gdańsk jest odpowiedzialne za realizację procesów biznesowych w 4 kluczowych obszarach: obsługa klienta, zamówienia, finanse i administracja, IT. W naszym dynamicznym i wielokulturowym środowisku cenimy takie wartości, jak otwartość i umiejętność współpracy.

W zawiązku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Procurement Officer

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • Wygodną lokalizację biura (Alchemia Gdańsk Przymorze),
  • Wysokie standardy kultury organizacji.
  • Przyjazną, wielokulturową atmosferę pracy.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Doświadczenie w obszarze zamowień (preferowana praca w środowisku ERP),
  • Dobra znajomość pakietu MS OFFICE,
  • Umiejętność pracy zespołowej, rozwinięte kompetencje komunikacyjne oraz interpersonalne.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV za pomocą przycisku “APLIKUJ“.

Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.