Projektowanie systemów IT - studia w SSW - Gdańsk, Sopot, Gdynia
23185
page-template-default,page,page-id-23185,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW IT

 

Zarezerwuj sobie miejsce i oszczędź 1800 PLN!

 

DLACZEGO WARTO STUDIOWAĆ PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW IT

DLACZEGO WARTO ?

 

  • W obecnych czasach powszechnej informatyzacji trudno znaleźć przedsiębiorstwo, które nie opiera swojej działalności o systemy informatyczne. Trend ten rozwija się coraz bardziej razem z coraz dalszym postępem technologicznym. Co nierozerwalnie z tym związane na polskim rynku pracy istnieje niesłabnące zapotrzebowanie na specjalistów zajmujących się projektowaniem systemów IT.

 

  • Studenci zostaną wyposażeni w kompleksową wiedzę na temat najistotniejszych metod projektowania oraz wszelakich narzędzi potrzebnych w procesie projektowania, a także zdolności nadzorowania i dokumentowania projektu. Studenci skończą swoją edukację nabywając umiejętność przeprowadzenia kompleksowego przedsięwzięcia informatycznego.

 

  • Studenci będą brali udział w zajęciach odbywających się z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi informatycznych, których użytkowe wersje stosowane są w firmach na rynku polskim, jak i zagranicznym.

 

  • Po ukończeniu kierunku studiów zarządzanie i inżynieria produkcji na specjalizacji projektowanie systemów IT będziesz mógł pracować na przykład jako projektant baz danych i systemów IT, architekt aplikacji czy wdrożeniowiec.

 

  • W czasie studiów będziesz miał możliwość wzięcia udział w bezpłatnych kursach i szkoleniach finansowanych ze środków UE podnoszących Twoje kompetencje na rynku pracy.

 

Wybrane przedmioty specjalnościowe:

 

  • Wprowadzenie do programowania
  •  Standardowe elementy języka JAVA
  •  Projektowanie i implementacja baz danych
  •  Inżynieria oprogramowania
  • Projektowanie systemów informatycznych
nazwa kierunkupoziom studiówtryb studiówuzyskany tytuł zawodowyczas trwania studiów
Zarządzanie i Inżynieria Produkcjistudia I stopniastudia stacjonarne i niestacjonarneinżynier produkcji7 semestrów

Stacjonarne – 2400 PLN / semestr                  2200 PLN /semestr    PROMOCJA do 31.07.2018


Niestacjonarne – 2400 PLN / semestr            2200 PLN /semestr  PROMOCJA do 31.07.2018


Płatność w  12 ratach –  420  PLN                   380 PLN / rata    PROMOCJA do 31.07.2018

Aplikuj już dzisiaj!