Finanse i rachunkowość ACCA - studia w SSW - Gdańsk, Sopot, Gdynia
16832
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16832,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Rachunkowość i Finanse ACCA STUDIA II STOPNIA

Studia II stopnia – Rachunkowość i Finanse ACCA

Studia akredytowane przez ACCA

DLACZEGO WARTO?

♦  Sopocka Szkoła Wyższa w Sopocie posiada akredytację ACCA (Association of Chartered Certified Accountants), dzięki czemu możemy oferować studentom studiów  II stopnia kierunku Finanse i Rachunkowość specjalność Finanse i Rachunkowość ACCA.

 

♦  Specjalność jest przeznaczona dla osób chcących osiągnąć wysoką pozycję zawodową w dziedzinie rachunkowości, audytu i finansów.

 

♦  Program specjalności, daje możliwość absolwentom zwolnienia z 9 egzaminów pozwalających na uzyskanie certyfikatu ACCA.

 

♦  ACCA to  prestiżowa instytucja dla specjalistów z zakresu rachunkowości oferująca istotne z punktu widzenia potrzeb biznesu kwalifikacje i standardy z obszaru rachunkowości, finansów i zarządzania. Działa w 181 krajach. Uznana przez państwa członkowskie UE,   działa w Ameryce Północnej i Południowej, Azji oraz Australii (szerzej na stronie www.accaglobal.com).

 

♦  Sopocka Szkoła Wyższa jako jedyna niepubliczna uczelnia w Polsce północnej oferuje studia II – stopnia na kierunku FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ ACCA z jednoczesną możliwością realizacji studiów podyplomowych na  kierunku FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ.

 

♦  Tylko dla studentów SSW  kurs Global Business Services Qualification wart 3500 zupełnie za darmo. Zostając studentem SSW kierunku Finanse i Rachunkowość masz możliwość wzięcia bezpłatnego udziału w prestiżowym  144 godzinnym kursie na poziomie menedżerskim – Global Business Services Qualification. Tylko dla studentów SSW koszt kursu  to  O zł. Rzeczywista wartość kursu to aż 3500 zł!. Kurs kończy się certyfikatem. Studiując w SSW, podnosisz swoje kompetencje i jesteś konkurencyjny na rynku pracy.

 

♦  Kwalifikacje ACCA dają uprawnienia do zasiadania w Spółkach Skarbu Państwa

♦  Zajęcia odbywać się będą w trybie weekendowym.

 

Studia kończą się uzyskaniem tytułu zawodowego magistra i/lub świadectwem ukończenia studiów podyplomowych.

 

♦  Dodatkowy atut kierunku: kwalifikacja ACCA
logoAcca

ACCA jest największą i najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. Kwalifikacja ACCA to jedna z najbardziej prestiżowych kwalifikacji zawodowych w tym zakresie, doceniana przez pracodawców na całym  świecie: http://studiujzacca.pl/    i    http://accapolska.pl/

Opinia eksperta

 

Emilia Kruszyńska

Ekspert z zakresu finansów i księgowości. Posiada 10 lat doświadczenia w finansach i księgowości, głównie poza granicami Polski. członek ACCA, posiada tytuł FCCA.

ACCA to jedna z najbardziej prestiżowych kwalifikacji finansowych na świecie, rozpoznawalna na wszystkich kontynentach. Jej zdobycie otwiera przed studentami ścieżkę międzynarodowej kariery. W ramach kierunku Finanse i Rachunkowość ACCA studenci w profesjonalny sposób są przygotowywani do uzyskania tej kwalifikacji. Ponieważ kierunek jest akredytowany przez ACCA, po jego skończeniu studenci uzyskują zwolnienia ze znacznej części egzaminów ACCA. Kwalifikacja nie obejmuje jedynie zagadnień związanych z finansami i rachunkowością, ale też znacznie szerszy zakres obszarów biznesowych jak zarządzanie, planowanie strategiczne, etyka zawodowa. Dzięki temu absolwenci są przygotowani do objęcia stanowisk kierowniczych, także tych na najwyższym szczeblu. Na kierunku Finanse i Rachunkowość ACCA skupiamy szczególną uwagę na przekazywaniu wiedzy praktycznej i bardzo dużo czasu poświęcamy na rozwiązywanie case’ów opartych na rzeczywistych sytuacjach biznesowych. Studia te uczą też wielu miękkich umiejętności potrzebnych wszystkim menedżerom, takich jak zarządzanie czasem, określanie priorytetów, czy komunikacja. Kierunek Finanse i Rachunkowość ACCA to idealny wybór dla tych, którzy chcą uzyskać kompleksową wiedzę na najwyższym poziomie; bez wątpienia ułatwiają one szybki rozwój kariery i osiągnięcie sukcesu zawodowego.

Dlaczego warto wybrać studia II stopnia na kierunku finanse i rachunkowość ACCA ?

  • ACCA daje kompleksową i praktyczną wiedzę z zakresu finansów oraz rachunkowości, która pozwala na pracę na różnych stanowiskach.
  • ACCA uczy nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania ryzykiem, planowania strategicznego, prawa, a także pozwala specjalizować się w audycie i podatkach.
  • ACCA to najlepszy wybór dla tych którzy chcą specjalizować się z finansach firm.
  • Absolwenci ACCA umieją poruszać się w świecie międzynarodowego biznesu, ale rozumieją też uwarunkowania lokalne.
  • Absolwenci ACCA mają taką samą wiedzę, niezależnie od tego gdzie kończyli studia na świecie.
  • Absolwenci ACCA posługują się jednolitym światowym standardem pojęć finansowych i biznesowych.
  • Absolwenci ACCA dzięki temu mogą skutecznie konkurować na rynku pracy w kraju i za granicą.

Kwalifikacja ACCA w Sopockiej Szkole Wyższej

  • Studia II stopnia na kierunku finanse i rachunkowość ACCA dają możliwość zaliczenia modułów F1- F9 i po dodatkowym zdaniu on – line modułu etycznego i trzech egzaminów w organizacji ACCA – uzyskania kwalifikacji Advanced Diploma in Accounting and Business.

Emilia Kruszyńska – członek ACCA – ekspert z dziedziny finansów i rachunkowości o programie studiów w SSW

Przedstawiony plan ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

nazwa kierunkuFinanse i Rachunkowość ACCA
poziom studiówstudia II stopnia
tryb studiówstudia niestacjonarne
uzyskany tytuł zawodowymagister
czas trwania studiów4 semestry

Studia niestacjonarne

650 PLN miesięcznie

Aplikuj już dzisiaj!