Razem do zawodu - Sopocka Szkoła Wyższa
28555
post-template-default,single,single-post,postid-28555,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Razem do zawodu

Razem do zawodu

W czwartek, 25 kwietnia w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni odbyła się uroczysta Gala finałowa II edycji konkursu organizowanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą Pomorza “Razem do zawodu”. Konkurs adresowany jest do uczniów pomorskich szkół zawodowych i techników. Jego głównym celem jest wzmocnienie rozwoju gospodarczego regionu w obszarach odpowiadających lokalnym i regionalnym potrzebom rynku pracy, poprzez przygotowanie kompetentnych kadr. Autorom najciekawszych projektów wręczono nagrody i wyróżnienia.

Podczas Gali przyznano Nagrodę Rektora Sopockiej Szkoły Wyższej w branży BPO/SSC, usługi finansowe i biznesowe. Trafiła ona do uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach za projekt „Calcutors”.

Gratulujemy