Rekrutacja panel - Sopocka Szkoła Wyższa
16630
page-template-default,page,page-id-16630,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Rekrutacja panel

Kilka słów wstępu

1. Aby przystąpić do rekrutacji online powinieneś przygotować: dowód osobisty, świadectwo dojrzałości (w przypadku kandydatów na studia licencjackie i inżynierskie), dyplom ukończenia uczelni wyższej (w przypadku kandydatów na studia magisterskie i podyplomowe)

 

2. Rekrutacja online zajmie Ci około 5 minut. Będziesz mógł wybrać kierunek studiów, kurs lub szkolenie oraz dokonać wyboru sposobu płatności. Po uzupełnieniu danych będziesz mógł wydrukować uzupełnione dokumenty potrzebne w dalszym procesie rekrutacji.

 

3. Jeżeli nie masz konta w naszym serwisie eRekrutacja, to wybierz Logowanie, następnie wybierz Załóż konto i po pomyślnym założeniu konta wybierz Rekrutacja

 

4. Jeżeli masz konto w naszym serwisie eRekrutacja, to wybierz przycisk Logowanie i po pomyślnym logowaniu wybierz Rekrutacja aby modyfikować swoje dotychczasowe aplikacje na studia lub dodać nową aplikację.