ROZMOWA KWALIFIKACYJNA 1 PAŹDZIERNIKA - Sopocka Szkoła Wyższa
ROZMOWA KWALIFIKACYJNA 1 PAŹDZIERNIKA - Sopocka Szkoła Wyższa
25235
post-template-default,single,single-post,postid-25235,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA 1 PAŹDZIERNIKA

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA 1 PAŹDZIERNIKA

Przed przystąpieniem do rozmowy kwalifikacyjnej proszę pamiętać (jest to niezbędne do podejścia do rozmowy) o przyniesieniu:
– listu motywacyjnego do Dziekana Wydziału Architektury, w którym Kandydat przedstawia wybór uczelni oraz kierunku, swoje zainteresowania, a także ambicje zawodowe,
– nagranym na płytę CD portfolio (z opisem imię, nazwisko, portfolio, kierunek studiów),
– potwierdzeniu dokonania opłaty kwalifikacyjnej 150 zł (może być potwierdzenie przelewu lub opłata na miejscu, wyłącznie gotówką).
– portfolio, które Państwo budują. Portfolio powinno składać się z 4 prac: 2 kompozycje kolorowe, 2 kompozycje czarno-białe w formacie powyżej a4 w technice dowolnej. Proszę pamiętać, że można przynieść fakultatywne prace, zawsze będzie to dla Państwa na plus. W sali udostępnimy komputery, na których będzie można przedstawić prace również na nośnikach elektronicznych.