Rozmowa kwalifikacyjna już za MIESIĄC! - Sopocka Szkoła Wyższa
29359
post-template-default,single,single-post,postid-29359,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Rozmowa kwalifikacyjna już za MIESIĄC!

Rozmowa kwalifikacyjna już za MIESIĄC!

Przyszli Studenci SSW!

Uprzejmie przypominamy o terminie rozmowy kwalifikacyjnej na studia
na kierunkach Architektura I stopnia (stacjonarne i stacjonarne-weekendowe)
i Architektura Wnętrz I i II stopnia (stacjonarne i niestacjonarne) na rok akademicki 2019/2020!

 

 

Rozmowa z Komisją Rekrutacyjną odbędzie się 11 lipca w wyznaczonych indywidualnie godzinach dla Kandydatów, którzy zostaną o tym powiadomieni drogą elektroniczną po złożeniu kompletu dokumentów (aplikuj TUTAJ, a następnie dostaniesz dalsze informacje o rekrutacji).

Przed przystąpieniem do rozmowy kwalifikacyjnej proszę pamiętać (jest to niezbędne do podejścia do rozmowy) o przyniesieniu:
– listu motywacyjnego do Dziekana Wydziału Architektury, w którym Kandydat przedstawia wybór uczelni oraz kierunku, swoje zainteresowania, a także ambicje zawodowe,
– nagranym na płytę CD portfolio (z opisem imię, nazwisko, portfolio, kierunek studiów),
– potwierdzeniu dokonania opłaty rekrutacyjnej 150 zł (może być potwierdzenie przelewu lub opłata na miejscu, wyłącznie gotówką).
To wszystko można przynieść najpóźniej do 8 lipca do biura rekrutacji (p. 004, na lewo od wejścia uczelni).

Bezpośrednio na rozmowę przynoszą Państwo:
informacja dla Kandydatów na I stopień: oryginały portfolio, które Państwo budują. Portfolio powinno składać się z 4 prac: 2 kompozycje kolorowe (malarskie), 2 kompozycje czarno-białe (szkice, węgiel etc.) w formacie powyżej a4 w technice i tematyce dowolnej. Proszę pamiętać, że można przynieść fakultatywne prace, zawsze będzie to dla Państwa na plus.
informacja dla Kandydatów na II stopień: portfolio, na które składa się Państwa dorobek artystyczny z zakresu architektury i sztuki, w tym praca dyplomowa z I stopnia (w oryginale).

 

Czym jest dodatkowe portfolio?
Jeśli interesują Cię wszelakie obszary dziedzin artystycznych, czerpiesz z tego przyjemność i jest to Twoim hobby, to pokaż Komisji swoje prace! Rzeźbisz? Projektujesz grafiki lub wnętrza? Może lubisz ceramikę? A może robisz ludziom portrety fotograficzne lub tatuaże? Pochwal się tym! Docenimy każdą formę sztuki, którą zaprezentujesz. Jeśli jesteś już czynny zawodowo, pokaż swoje dotychczasowe doświadczenie i dorobek artystyczny!
Dodatkowe portfolio można przynieść w oryginałach (zawsze daje lepszy efekt 🙂 lub na nośniku elektronicznym, ponieważ w salach będą dostępne komputery.

 

 

Stresujesz się? Boisz się, że pomyślnie nie przejdziesz rozmowy? Nasza rada:
kto nie ryzykuje, ten nie zostaje architektem!
A my jesteśmy tu po to, abyś uwierzył we własne zdolności 🙂
Kandydatów czeka poczęstunek i wsparcie moralne Biura Rekrutacji 💪

Kandydacie! Masz jeszcze jakieś pytania? 👉 rekrutacja@ssw.sopot.pl, pytaj śmiało!

Życzymy owocnego budowania portfolio i do zobaczenia w biurze rekrutacji!