Do rozmowy kwalifikacyjnej pozostał miesiąc! - Sopocka Szkoła Wyższa
24789
post-template-default,single,single-post,postid-24789,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Do rozmowy kwalifikacyjnej pozostał miesiąc!

Do rozmowy kwalifikacyjnej pozostał miesiąc!

Szanowni Przyszli Studenci SSW!

Uprzejmie informujemy, że zbliża się termin rozmowy kwalifikacyjnej na studia
na kierunkach Architektura I stopnia (stacjonarne i stacjonarne-weekendowe)
i Architektura Wnętrz I stopnia (stacjonarne i niestacjonarne) na rok akademicki 2018/2019!

Rozmowa z Komisją Rekrutacyjną odbędzie się 12 lipca.
Pamiętaj! Do końca czerwca obowiązuje promocja na opłatę rekrutacyjną 0 zł!

Przed przystąpieniem do rozmowy kwalifikacyjnej proszę pamiętać (jest to niezbędne do podejścia do rozmowy) o przyniesieniu:
– listu motywacyjnego do Dziekana Wydziału Architektury, w którym Kandydat przedstawia wybór uczelni oraz kierunku, swoje zainteresowania, a także ambicje zawodowe,
– nagranym na płytę CD portfolio (z opisem imię, nazwisko, portfolio, kierunek studiów),
– potwierdzeniu dokonania opłaty kwalifikacyjnej 150 zł (może być potwierdzenie przelewu lub opłata na miejscu, wyłącznie gotówką).
– portfolio, które Państwo budują. Portfolio powinno składać się z 4 prac: 2 kompozycje kolorowe, 2 kompozycje czarno-białe w formacie powyżej a4 w technice dowolnej. Proszę pamiętać, że można przynieść fakultatywne prace, zawsze będzie to dla Państwa na plus.
To wszystko można przynieść najpóźniej w dniu rozmowy kwalifikacyjnej do biura rekrutacji (p. 004, na lewo od wejścia uczelni) na pół godziny przed swoją wyznaczoną godziną rozmowy – prosimy o punktualność.

Życzymy owocnego budowania portfolio i do zobaczenia w biurze rekrutacji!