Sektor BPO/SSC w trybie kryzysowym ma się dobrze! - Sopocka Szkoła Wyższa
35750
post-template-default,single,single-post,postid-35750,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Sektor BPO/SSC w trybie kryzysowym ma się dobrze!

Sektor BPO/SSC w trybie kryzysowym ma się dobrze!

📢📢📢Mamy bardzo dobrą wiadomość dla naszych obecnych i przyszłych studentów kierunków finansowo – ekonomiczno – biznesowych.
💰💰💰Z najnowszych badań ABSL wynika, że sektor usług nowoczesnych to jeden z sektorów, który bardzo szybko przystosował się do działania w trybie kryzysowym i ma się naprawdę dobrze. Firmy z sektora BPO/SSC bardzo szybko przeszły na pracę zdalną i dalej zatrudniają pracowników. Co więcej, ponad 10 proc. badanych firm zadeklarowała, że spodziewa się nowych zleceń, związanych z przenoszeniem kolejnych procesów biznesowych do Polski, co stanowi dodatkowy bodziec rozwoju dla sektora. Osobom, które dopiero planują karierę w finansach przypominamy o trwającej rekrutacji. W kwietniu opłata rekrutacyjna wynosi 0 zł.