Senior Accountant - Sopocka Szkoła Wyższa
23759
post-template-default,single,single-post,postid-23759,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Senior Accountant

Senior Accountant

Nr ref: AF/MK/L

 Senior Accountant

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sporządzenie deklaracji VAT, generowanie i wysyłanie JPK VAT, bieżące księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych oraz ich kwalifikację podatkową.

Czego oczekujemy?

 • dobra znajomość ustawy o VAT
 • JPK- generowanie/sprawdzanie/ wysyłka do US
 • samodzielne przygotowanie deklaracji VAT
 • dobra znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych
 • dobra znajomość ustawy o rachunkowości
 • wykształcenie wyższe
 • znajomość MS Office

Co będzie dodatkowym atutem?

 • dobra znajomość jęz.angielskiego

Co zapewniamy?

 • międzynarodowe środowisko pracy oraz atmosferę sprzyjającą rozwojowi, indywidualną ścieżkę kariery i liczne szkolenia (w tym językowe),
 • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej dla pracownika oraz członków jego rodziny,
 • liczne korzyści wynikające z przynależności do Grupy Lufthansa,
 • wsparcie sportowych pasji w ramach grupy LSYP Active!, w tym dofinansowanie do karty Multisport,
 • możliwość rozpoczęcia pracy pomiędzy godziną 07:00 a 11:00.

Informacje o firmie

Lufthansa Systems Poland powstała w 1998 roku w Gdańsku, gdzie zatrudnia obecnie ponad 500 specjalistów z tak zróżnicowanych obszarów jak IT, lotnictwo, logistyka i finanse.
Rozwiązania i usługi Lufthansa Systems istotnie wspierają kilkaset linii lotniczych w procesie bezpiecznej i zoptymalizowanej realizacji przewozów lotniczych dla wielu milionów pasażerów rocznie na całym świecie. Aby sprostać wysokim wymaganiom użytkowników naszych rozwiązań, którymi są znane linie lotnicze, utrzymujemy najwyższe standardy pracy, bezpieczeństwa i jakości produkcji.

Jesteśmy również uznanym dostawcą oprogramowania oraz usług dla sektora logistycznego i finansowego. W tym obszarze specjalizujemy się w dedykowanych rozwiązaniach tworzonych pod konkretne wymagania naszych klientów.

Nasze portfolio zawiera także rozbudowany pakiet zaawansowanych usług związanych z produkcją i testowaniem oprogramowania oraz zarządzaniem infrastrukturą informatyczną. Służymy wieloletnią wiedzą i doświadczeniem, profesjonalnymi konsultacjami i doradztwem w tych obszarach IT.

WARTOŚCI

Jakość i bezpieczeństwo

Mając na uwadze bezpieczeństwo podróżujących oraz najwyższe wymogi operacyjne, wykorzystujemy w naszej pracy nowoczesne technologie połączone z najwyższymi standardami jakościowymi oraz innowacyjnymi metodologiami realizacji projektów.

Ludzie

Wiemy, że podstawą sukcesu są ludzie, dlatego naszym pracownikom dajemy nieustanną możliwość rozwoju oraz bogaty program szkoleń, dbając jednocześnie o komfortowe warunki pracy.

Środowisko pracy

Z racji przynależności do grupy Lufthansa, działamy w międzynarodowym, zróżnicowanym środowisku pracy, w którym ogromne znaczenie ma wysoka kultura organizacyjna, oparta na wymianie doświadczeń i współpracy.

Aplikuj

Prosimy o dodanie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”