Skorzystaj z wakacyjnego kursu językowego! - Sopocka Szkoła Wyższa
28929
post-template-default,single,single-post,postid-28929,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Skorzystaj z wakacyjnego kursu językowego!

Skorzystaj z wakacyjnego kursu językowego!

IELTS (International English Language Testing System) to jeden z najpopularniejszych testów języka angielskiego uznawanych przez tysiące instytucji na całym świecie, m.in. przez agencje rządowe, organizacje zawodowe, firmy i pracodawców oraz niemal wszystkie uczelnie wyższe w Wielkiej Brytanii, a także wiele szkół w Australii, Kanadzie, Nowej Zelandii, Republice Południowej Afryki, Irlandii, Francji, Niemczech, Włoszech, Belgii, Chinach, Korei, Hongkongu, Holandii i w wielu innych krajach. Certyfikat IELTS jest niezbędny, gdy planujemy wyjechać do krajów anglojęzycznych, w celu rozpoczęcia tam studiów, pracy lub zrobienia stażu. W Polsce natomiast IELTS może okazać się niezbędny, jeśli staramy się o pracę w firmie wymagającej znajomości języka angielskiego.

TERMINY KURSU
5 tygodni od 24 czerwca do 26 lipca 2019 (I gr. godz. 11.00-15.00)

Test sprawdzający poziom znajomości języka angielskiego – egzamin 1 sierpnia 2019 r. (termin w Gdańsku) – zgłoszenie chęci udziału w egzaminie do 18 lipca 2019 r.

KOSZT KURSU 850 zł.

REKRUTACJA
1. Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy należy przesłać e-mailem na adres: szkolenia@ssw.sopot.pl
2. Szczegółowych informacji udziela Biuro Promocji i Rekrutacji, tel. 509 655 417

Szczegóły na naszej stronie: https://www.ssw-sopot.pl/kursy-i-szkolenia-kompetencyjne-jezykowe/