Sopocki Budżet Obywatelski - projekt "Zieleń na Placu Przyjaciół Sopotu" - zachęcamy do głosowania - Sopocka Szkoła Wyższa
22581
post-template-default,single,single-post,postid-22581,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Sopocki Budżet Obywatelski – projekt “Zieleń na Placu Przyjaciół Sopotu” – zachęcamy do głosowania

Sopocki Budżet Obywatelski – projekt “Zieleń na Placu Przyjaciół Sopotu” – zachęcamy do głosowania

W ramach Sopockiego Budżetu Obywatelskiego wykładowca SSW – Anna Brzozowska zgłosiła projekt pt: „Zieleń na Placu Przyjaciół Sopotu”, który jest w tej chwili na drugim miejscu listy Zadania ogólnomiejskie z przydzieloną wstępnie kwotą 1 mln złotych.

Jeżeli Państwo uważacie, że projekt ten powinien być wybrany z listy pozostałych projektów, to proszę o zagłosowanie w dniach od 18 września do 2 października tradycyjnie w Urzędzie Miasta Sopotu lub w mobilnych punktach do głosowania, które zostaną uruchomione w mieście lub przez internet na www.sopot.pl/bosopot.

Możemy tez głosować “pośrednio” poprzez zachęcenie do głosowania swoich przyjaciół, znajomych mieszkających w Sopocie. ZECHCIEJMY!