Spotkanie z Pracodawcą Online - DNV GL - Sopocka Szkoła Wyższa
37183
post-template-default,single,single-post,postid-37183,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Spotkanie z Pracodawcą Online – DNV GL

Spotkanie z Pracodawcą Online – DNV GL

Spotkanie z pracodawcą online – DNV GL

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie otwarte online z firmą DNV GL , które odbędzie się w czwartek 25.06.2020 r. o godz. 13.00. Zapisz się na wydarzenie FB: tutaj.

Temat: Kompetencje i umiejętności, które będą kluczowe po pandemii.

Hasło i link do spotkania otrzymają osoby, które wyślą zgłoszenie na podany poniżej adres mailowy.

Podczas spotkania przedstawiciele DNV GL opowiedzą o firmie, przedstawią jej profil oraz obszary działalności, omówią potencjalne ścieżki rozwoju i przebieg rekrutacji, a także opowiedzą uczestnikom spotkania o aktualnych ofertach praktyk oraz staży oraz umiejętnościach, które są kluczowe do wykonywania pracy na danym stanowisku w świetle ostatnich wydarzeń związanych z pandemią.

W spotkaniu ze strony DNV GL wezmą udział:

Łukasz Szerenos (Group Leader GSS Talent Acquisition)

Karina Borowiec (Employer Brandind Specialist)

Magdalena Pikuła (Recruitment Specialist) i

Maria Szafraniec ( Head of Recruitment Europe).

 

Do udziału w spotkaniu zachęcamy w szczególności te osoby, które chciałyby zdobyć praktyczną wiedzę na temat funkcjonowania firmy lub te osoby, które w trakcie studiów będą zainteresowane udziałem w atrakcyjnie płatnych 3- i 6- miesięcznych stażach dla studentów SSW, finansowanych ze środków unijnych.

Osoby z grup docelowych projektu stażowego (studenci ostatnich 4 semestrów I i II stopnia z kierunków ZiP, FR, EK, BL) zainteresowane złożeniem swojej aplikacji zachęcamy do wysłania po spotkaniu CV na adres: dszubska@ssw.sopot.pl.

Więcej informacji na temat firmy znajdą Państwo na stronie www.dnvgl.pl.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wiadomość zwrotną na adres: biurokarier@ssw.sopot.pl lub o sms na numer 508 805 265 (w treści wpisując imię, nazwisko i “spotkanie DNV GL”).

 

Działania realizowane w ramach projektu “Rozbudowa usług świadczonych przez Biuro Karier i Promocji Zawodowej w Sopockiej Szkole Wyższej” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.