Spotkanie z pracodawcą online - FLEX - Sopocka Szkoła Wyższa
35850
post-template-default,single,single-post,postid-35850,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Spotkanie z pracodawcą online – FLEX

Spotkanie z pracodawcą online – FLEX

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w tym trudnym dla rynku pracy okresie, pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na spotkanie otwarte on-line z firmą Flex, które odbędzie się w czwartek 21.05.2020 r. o godz. 13.00.
Podczas spotkania przedstawiciele Flex opowiedzą o firmie, przedstawią jej profil oraz obszary działalności, omówią potencjalne ścieżki rozwoju i przebieg rekrutacji, a także przedstawią uczestnikom spotkania aktualne oferty pracy, praktyk oraz staży (z obszaru łańcucha dostaw, inżynierii, jakości, logistyki oraz finansów i administracji).

Do udziału w spotkaniu zachęcamy w szczególności te osoby, które myślą o zmianie pracy i chciałyby zdobyć praktyczną wiedzę na temat funkcjonowania firmy z branży produkcyjnej lub te osoby, które w trakcie studiów będą zainteresowane udziałem w atrakcyjnie płatnych 3- i 6- miesięcznych stażach dla studentów SSW, finansowanych ze środków unijnych.
Spotkanie skierowane jest do wszystkich studentów, natomiast osoby z grup docelowych projektu stażowego (studenci ostatnich 4 semestrów I i II stopnia z kierunków ZiP, FR, EK, BL) zainteresowane złożeniem swojej aplikacji zachęcamy do wysłania po spotkaniu CV na adres: dszubska@ssw.sopot.pl.
Więcej informacji na temat firmy znajdą Państwo na stronie www.flex.com. Zachęcamy również do odwiedzenia fanpage’a firmy Flex na Facebooku @flexpl
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wiadomość mailową na adres: biurokarier@ssw.sopot.pl lub o sms na numer 504 403 545, w treści wpisując imię, nazwisko i “spotkanie Flex”.
Hasło oraz link niezbędne do zalogowania się na spotkanie otrzymają Państwo w mailu zwrotnym.

Spotkanie online odbędzie się w ramach projektu “Rozbudowa usług świadczonych przez Biuro Karier i Promocji Zawodowej w Sopockiej Szkole Wyższej”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.