Studencie! Rekrutacja na staże ruszyła! - Sopocka Szkoła Wyższa
32569
post-template-default,single,single-post,postid-32569,single-format-standard,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Studencie! Rekrutacja na staże ruszyła!

Studencie! Rekrutacja na staże ruszyła!

Drodzy Studenci!

Z wielką przyjemnością pragniemy ogłosić, iż uruchomiona została rekrutacja na 3- i 6- miesięczne staże zawodowe, realizowane w ramach projektu „Nowa jakość – Zintegrowany Program SSW na rzecz Rozwoju Regionalnego” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

O udział w stażach mogą ubiegać się studenci SSW ostatnich 4 semestrów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II st. na kierunkach Finanse i Rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz Business & Languages.

W ramach projektu oferujemy m.in.:

atrakcyjne stypendium stażowe około 2100,00zł netto za każde 160h stażu

– refundację kosztu biletów miesięcznych

– badania lekarskie i ubezpieczenie NNW

– możliwość skorzystania z dodatkowych wsparć objętych limitami (dodatek do zakwaterowania i kosztów utrzymania)

– pomoc w znalezieniu pracodawcy lub nawiązanie kontaktu z firmą znalezioną samodzielnie przez studenta

– możliwość zaliczenia obowiązkowych praktyk studenckich na podstawie stażu

W ramach projektu przewidujemy następujące możliwości: staże 3 miesięczne (480h stażu), 6 miesięczne (960h) stażu lub 3 miesięczne z opcją wydłużenia do 6 miesięcy (przy udanej współpracy). Staże realizowane są w wymiarze pełnym (5 dni / 40h w tygodniu), w szczególnych przypadkach umożliwiamy realizację stażu w mniejszym wymiarze godzinowym w tygodniu, jednakże w skali miesiąca stażysta musi zrealizować co najmniej 120h stażu, a w tygodniu nie mniej niż 20h (uśredniając 120h / 4 tygodnie, w tygodniu powinno się zrealizować ok. 30h stażu).

W celu aplikowania na staż należy pobrać formularz zgłoszeniowy ze strony SSW www.ssw-sopot.pl/nowa-jakosc/  lub bezpośrednio w Biurze Projektów (SSW, pok. 017). Wypełniony i podpisany formularz należy złożyć w Biurze Projektów, dodatkowo prosimy o przesłanie CV (w wersji edytowalnej + pdf) na adres dszubska@ssw.sopot.pl

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w programie stażowym zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem staży, p. Dorotą Szubską (dszubska@ssw.sopot.pl   |  504 403 545)